UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi o sobie

Elbląg, Młodzi o sobie

Grupa działaczy Stowarzyszenia Elbląg Europa postanowiła przeprowadzić debatę, w której młodzież będzie miała okazję wypowiedzieć się na tematy bezpośrednio jej dotyczące. Debata odbędzie się w piątek 19 marca o godz. 10 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ulicy Czerniakowskiej 22.

Debata przygotowana zostanie przez młodzież i dla młodzieży. Ma być narzędziem dialogu pomiędzy młodymi ludźmi, a ekspertami oraz osobami podejmującymi decyzje na tematy istotne dla młodzieży. Uczestnicy spotkania, podczas moderowanych warsztatów w grupach, będą rozmawiać na temat dobrych praktyk młodzieżowych, wypracują wspólne rozwiązania i bank pomysłów na sposoby działalności młodzieżowej.
       Poprzez to spotkanie chcemy uświadomić młodym osobom, że ich głosy i opinie są bardzo ważne. Dialog młodzieży z różnych środowisk będzie miejscem dla wymiany doświadczeń o możliwościach rozwoju poprzez prezentację różnych stowarzyszeń z naszego regionu, projektów, w jakich brali udział bądź, jakie organizowali tu, na miejscu, oraz, co takie projekty wniosły w ich życie. Ideą debaty jest również otworzenie młodym osobom oczu na świat oraz przedstawienie narzędzi, które mogą być im pomocne przy realizacji działań.
       Panel dyskusyjny debaty będzie dotyczył uczestnictwa w życiu publicznym i dostępu do informacji, rynku pracy dla młodych osób, edukacji nieformalnej oraz sportu i zdrowia.
       Jako organizatorzy zachęcamy do udziału wszystkich aktywnych przedstawicieli środowisk młodzieżowych z całego województwa warmińsko mazurskiego (powyżej 15 roku życia). Formularz zgłoszenia oraz więcej informacji na temat debaty dostępny jest na www.mlodziez.com.pl. Zainteresowanych prosimy o rejestrację do 14 marca. O uczestnictwie w debacie decyduje kolejność zgłoszenia. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 55 643 43 12 lub elblag@mlodziez.com.pl.
      
       Realizatorem debaty w Elblągu jest Stowarzyszenie Elbląg Europa. Honorowy patronat nad debatą objął marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas.
       Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ten materiał odzwierciedla jedynie stanowisko jego autora, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji.
      
      
      
Kamila Wałachowska, SEE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama