UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzież zapobiega pożarom

 
Elbląg, Młodzież zapobiega pożarom
fot. nadesłana

Dziś (28 lutego) w auli Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych w Elblągu odbyły się kolejne eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Konkurs skierowany był do młodzieży elbląskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Z roku na rok Turniej cieszy się coraz większa popularnością.

W tym roku do rywalizacji przystąpiło  6 elbląskich gimnazjów i 8 szkół ponadgimnazjalnych. Ideą konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy pożarniczej i pierwszej pomocy pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Organizatorami konkursu są Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Elblągu, KM PSP w Elblągu oraz Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Elblągu.
       Turniej składał się z dwóch części – pisemnej, podczas której uczestnicy rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Do drugiej części zakwalifikowało się tylko po 4 uczestników z każdej kategorii wiekowej. Tu zadaniem uczniów było udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące straży pożarnej, jej struktury, genezy pożarów, rozpoznanie sprzętu gaśniczego i jego zastosowania. Zwycięzcy konkursu zmierzą się w eliminacjach powiatowych.
       Wyniki:
       Gimnazjum
       1. miejsce - Stanisław Chwin - Gimnazjum nr 6
       2. miejsce - Klaudiusz Siedlaczek - Gimnazjum Pijarów
       3. miejsce - Klaudia Janiak - Gimnazjum Regent
      
       Szkoły Ponadgimnazjalne
       1. miejsce - Agnieszka Dobosz - Zespół Szkół Technicznych
       2. miejsce - Katarzyna Grad - II Liceum Ogólnokształcące
       3. miejsce - Karol Pyżyński - ZSP oraz ZSEiO
      
      
Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama