UWAGA!

Morze dobrych chwil, morze dobrej zabawy

 Morze dobrych chwil, morze dobrej zabawy
fot.(nadesłane)

 Marzysz o udanym wypoczynku niezależnie od pogody, a może o kilku chwilach pełnych wrażeń? Wszystko to znajdziesz w Aquaparku Hotelu Continental w Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej. To jedyny taki obiekt w tej części polskiego Wybrzeża.

Aquapark Hotelu Continental, który zostanie otwarty już w maju, jest nowym obiektem na mapie atrakcji Polski. Położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży, z bogatym zapleczem hotelowym.
      
       W parku wodnym czeka na dorosłych i dzieci morze atrakcji. Dwie nowoczesne, spiralne zjeżdżalnie. Jedna rodzinna, 75 - metrowa, z interaktywną multimedialną grą, pozwalającą na przeżycie niesamowitej przygody. Druga szybsza i dłuższa, o długości ponad 100 metrów, dla osób żądnych wrażeń, ze specjalnymi efektami multimedialnymi.
      
       Niezapomnianą pamiątką ze zjazdów będą dynamiczne zdjęcia, a najmłodsi z radością odkryją wyjątkowy wodny plac zabaw.
       Amatorzy kąpieli i pływania będą mogli skorzystać z dwóch basenów wewnętrznych i jednego zewnętrznego, który powstanie w drugim etapie realizacji. W basenie wewnętrznym warto dać się porwać rwącej rzece lub dzięki wave ball unosić się na sztucznych falach.
      
       Goście, którzy cenią relaks mogą zażywać wodnego masażu w jacuzzi z wodą słodką lub słoną, doświadczyć dobroczynnego pobytu w saunach lub pobudzić energię dzięki specjalnym hydromasażom i biczom wodnym.
      
       Doznaj wpływu spokojnego morza i odkryj pełen atrakcji wodny świat Aquaparku Hotelu Continental w Krynicy Morskiej.
      
 

       Hotel Continental s.c.
       ul. Przyjaźni 30, 82-120 Krynica Morska
       tel.: +48 55 247 60 94, +48 55 247 60 71
       e-mail: recepcja@hotel-continental.pl
       www.hotel-continental.pl

      
       ----reklama----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie