UWAGA!

Na co dzień rządzą, teraz postanowili się podzielić

 Elbląg, Jerzy Wilk, Janusz Hajdukowski oraz Marek Pruszak postanowili zrobić paczkę dla jednej z rodzin
Jerzy Wilk, Janusz Hajdukowski oraz Marek Pruszak postanowili zrobić paczkę dla jednej z rodzin (fot. Biuro Prasowe UM w Elblągu)

Szlachetna Paczka zatacza coraz szersze kręgi. Do akcji włączają się znani aktorzy, sportowcy i celebryci, ale i władze lokalne. Trzech prezydentów sięgnęło do własnej kieszeni i zrobiło paczkę dla jednej z rodzin.

W paczce znalazły się te rzeczy, które wskazała rodzina, a wśród nich żywność, środki czystości, słodycze, zabawki, ubrania zimowe, piłka i przybory szkolne.
       - Akcja wciąż trwa i chcemy tym gestem zachęcać elblążan do włączania się w nią. Siła "Szlachetnej Paczki" tkwi właśnie w tym, że można pomóc w prosty i skuteczny sposób. Dzięki przygotowanej wcześniej liście rzeczy rodzina otrzymuje to czego naprawdę potrzebuje - mówi prezydent Jerzy Wilk.
      
       Chcesz poczuć się jak prezydenci Elbląga? Zbierz rodzinę albo znajomych, wejdź na stronę Szlachetnej Paczki, wybierz rodzinę i działaj! Na spełnienie marzeń, które leżą w zasięgu Twojej ręki czeka ponad 30 rodzin z Elbląga. Poczuj się lepiej - pomagaj!
      
       Nie masz możliwości zrobienia paczki? Nic nie szkodzi, możesz pomóc jeszcze inaczej. Szlachetna Paczka w Elblągu szuka kierowców, którzy mają samochody zdolne pomieścić większe gabaryty. Będą oni potrzebni w sobotę oraz niedzielę od godz. 10 do 17. Zdecydowany? Wystarczy więc zadzwonić. Osoba kontaktowa: Dorota Czarnotta - nr tel: 517 808 413
      
      
Patronem medialnym Szlachetnej Paczki w Elblągu jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
      
oprac. mw

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • 3 wiceprezydentów???? Myślałem ze jest tylko 2.. .. .
 • Wielka trójca; )
 • Chyba Panowie żartujecie sobie z biednych rodzin! Każdy z Was powinien zrobić paczkę dla jednej rodziny wtedy można się pochwalić dobrym uczynkiem. Hańba, żeby trzech złożyło się po jakieś 500 zł. Wstyd!
 • Chwała niech będzie chwała Wielkiej Trójcy za jej hojność.
 • Uwielbiam jak ktoś pomaga i robi sobie zdjęcia buahaaa. To takie szlachetne.
 • Wszyscy inni robią to bez rozgłosu, a tu proszę i to w adwencie pycha z nich bucha.
 • Biedactwa takie skromne pensyjki, że musieli się zrzucić na paczkę, hahaha wstyyyyyd. !jakie to szlachetne, każdy z nich powinien zrobić co najmniej po paczce, a nie sobie reklamę robić, ludzie biedniejsi z emeryturek robią paczki przyzwoite, im mniej masz tym więcej dasz, im więcej masz tym bardziej chytry jesteś, nie ośmieszajcie się, co wy wiecie o biedzie. .. .żałosne. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  1
  szlachetna(2013-12-04)
 • milonerzy. .. 1 000 000 - w krajach islamu jałmużna to 2,5 procent czyli 25 000.Ale to przyzwoicy katalicy. .. ..
 • Jaka bezinteresowna pomoc :) Ten PR was zgubi!!! Weźcie się w końcu za robotę.
 • W kolejnych wyborach NIE dla PO i dla PiS trzeba dać szansę mniejszym ugrupowaniom i kandydatom niezależnym
 • Przecież już tak miało być po referendum i kogo wybrali elblążanie prawie tych samych. W tym pomogły im małe komitety swą ilością rozwadniając głosy, oraz te osoby które nie chodzą na wybory bo nie ma jak twierdzą na kogo głosować. W ten sposób wybierają się sami bo radny jaki to jest przedstawiciel społeczeństwa który ma kilkadziesiąt czy kilkaset głosów chyba tylko przez znajomych wybrany.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Lolelb(2013-12-05)
 • Nie wiem czy to była symbolika że trzy osoby robią jedną paczkę i pokazanie nam że możemy z znajomymi zrobić też paczkę czy nie chcieli okazać społeczeństwu jacy jesteśmy bogaci że każdy z nas robi po paczce:) Wtedy pisalibyście jacy to burżuje:) Moim zdaniem nie komentuje się ile kto daje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Lolelb(2013-12-05)
Reklama