UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Na tropie piaskołaza i sercówki

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Elblągu został laureatem konkursu grantowego „Henkel – zielone granty!”.

Projekt, na który pozyskano 5000 zł, pod nazwą „Na tropie piaskołaza i sercówki”, dotyczy edukacji przyrodniczo-ekologicznej dzieci i młodzieży ze szczególnym naciskiem na poznanie zagrożeń i sposobów przeciwdziałania zanieczyszczeniom wód, głównie Morza Bałtyckiego i jeziora Drużno. W tym roku na konkurs nadesłano aż 262 wnioski z całej Polski.
       Konkurs grantowy „Henkel – zielone granty” to wspólny projekt Fundacji Nasza Ziemia i firmy Henkel Polska, którego celem jest budowanie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży oraz wykształcanie w nich odpowiedzialnych, przyjaznych środowisku postaw i zachowań. Konkurs jest częścią ogólnopolskiej, całorocznej Kampanii na rzecz Zrównoważonego Rozwoju pod patronatem Prezydenta RP, Ministra Środowiska, Ministra Gospodarki, Ministra Edukacji Narodowej, Prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami oraz Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.
      
       Więcej o wynikach konkursu: http://www.naszaziemia.pl/v3/aktualnosci.php?akcja=cala&id=14317
      
      
      
Marzena Żachowska, OSW nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama