UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nadzieja na lepsze jutro

Nadzieja na lepsze jutro

Kto to taki? Czy on jest Świętym Mikołajem? Może dawać pieniądze? Co jest trudnego w tym, aby zrobić paczkę? Takie pytania mogą krążyć w głowie każdego z nas, a właściwie w głowie każdego, kto jeszcze nie przeżył i nie odczuł na własnej skórze mocy Szlachetnej Paczki.

Darczyńca to w projekcie osoba wyjątkowa, to człowiek lub większa grupa osób, która ofiaruje dary i czyni cuda. Co jest w tym wszystkim takiego wspaniałego? Każdy darczyńca ma konkretną rodzinę i zna jej problemy. Pomimo jej anonimowości zapoznaję się z potrzebami rodziny i przez to utożsamia się z nią. Robiąc paczkę może poczuć się tak, jakby sprawiał prezent osobie bliskiej. W pewnym sensie darczyńca  wciela się w rolę Świętego Mikołaja. Jednak to wszystko ma większą moc oddziaływania. Darczyńca zmienia rodzinie życie, dając jej nadzieję na lepsze jutro, na wiarę w drugiego człowieka, okazując wsparcie i zainteresowanie, co nie jest prostą czynnością.
       Darczyńca nie daję pieniędzy. Cały czar i urok tego wszystkiego kryje się właśnie w tym, że podczas tworzenia paczki przykłada do tego wiele starań, co podkreśla jeszcze bardziej jej wartość.
      
       Na tym właśnie polega szlachetność czynu. 15 listopada otworzyliśmy bazę rodzin, każdy może do niej zajrzeć i stać się darczyńcą.
      
      
      
Patronem medialnym Szlachetnej Paczki w Elblągu jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Robert Hofman, Szlachetna Paczka w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...