UWAGA!

Nagroda Prezydenta RP dla MOW w Kamionku Wielkim

 Elbląg, Nagroda Prezydenta RP dla MOW w Kamionku Wielkim
fot. nadesłana

28 listopada na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie odbyła się XVIII Ogólnopolska Scena Prezentacji Artystycznych Realizacji - OSPAR 2013. Nagroda główna decyzją jury przyznana została grupie teatralnej z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim za spektakl "Takie coś...".

Jest to cykliczna impreza artystyczna organizowana przez środowisko akademickie stolicy dla placówek resocjalizacyjnych z całej Polski. W tym roku wzięła w nim udział rekordowa ilość uczestników - 38 zespołów.
       W przedstawieniu pokazany został proces stopniowego uzależniania się młodego człowieka od środków psychoaktywnych i konsekwencji płynących z tego dla niego i jego najbliższych...
       Spektakl zrealizowany został w formie dramy teatralnej, z podkładem muzyki wykonywanej na żywo. Autorami scenariusza i reżyserami spektaklu byli wychowawcy MOW Bogdan Płocheć i Michał Basek. Skład grupy teatralnej tworzyli wychowankowie MOW: Adam Piechowski, Maciej Tworus, Jakub Danetko, Mariusz Schielke, Krzysztof Czajkowski, Dariusz Pink, Krystian Gęsikowski, Krzysztof Czyż, Jakub Majchrzak i Szymon Mielewczyk.
       Nagroda Prezydenta RP w OSPAR to jedna z najcenniejszych i najbardziej prestiżowych nagród w tzw. twórczej resocjalizacji w kraju. Jest to już druga nagroda Prezydenta RP w dorobku grupy teatralnej MOW w Kamionku Wielkim.
      
Dyrektor MOW w Kamionku Wielkim
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama