UWAGA!

Najbardziej Przyjazny Dzielnicowy - zagłosuj!

2013-10-28
Aktualizowany 2013-11-04 09:12
Elbląg, Najbardziej Przyjazny Dzielnicowy - zagłosuj!

Znają swoją dzielnicę „od podszewki”. Wiedzą, gdzie, kto i jakie zagrożenie stwarza, pomagają w rozwiązywaniu życiowych problemów, łagodzą nieporozumienia sąsiedzkie. Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego powiatu elbląskiego i Elbląga.

Plebiscyt to okazja dla mieszkańców, żeby podziękować dzielnicowym za zaangażowanie w ich pracę. A nie jest to łatwa służba. To często do nich jako pierwszych zwracamy się z naszymi problemami, tymi większymi i mniejszymi, jakie trapią nas w naszym miejscu zamieszkania. Zazwyczaj niedoceniani. Media wolą bardziej opisywać spektakularne akcje uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy niż pracę dzielnicowych. Sami dzielnicowi przyznają, że w ich pracy trzeba umieć słuchać ludzi. Ich praca nie polega tylko na działaniach zmierzających do ukarania sprawcy wykroczenia, ale także do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Dobry dzielnicowy musi cieszyć się zaufaniem mieszkańców terenu, za które odpowiada.
      
       Nasi Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na numer 71624 o treści DPSONDAx, gdzie "x" to numer wybranego funkcjonariusza. W przypadku wyboru np. numeru 54 należy wysłać SMS-a o treści DPSONDA54. Galeria dzielnicowych, wraz z ich numerami, dostępna jest w dziale Fotoreportaże. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Głosowanie zakończy się 28 listopada o północy.
       Patronat nad plebiscytem objął Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski.
      
       Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej KMP w Elblągu.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Fikcją. To zna dzielnicowego rewiru2?. Nawet nie wiemy jak wygląda jego facjata.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  2
  mieszkańcy(2013-10-28)
 • czy Policja nie nic lepszego do roboty?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  1
  rdydy(2013-10-28)
 • "Koszt SMS-a to 1,23 zł". Kto przytuli część zysku z SMSów oprócz operatorów. Jeżeli policja to jest to przestępstwo. Ja tam już sponsoruje organa ścigania o charakterze zbrojnym w postaci podatków i nie mam zamiaru dać złamanego grosz więcej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  1
  GetikLine(2013-10-28)
 • Dochód z SMS powinien być nagrodą finansową dla zwycięzcy, to jest odpowiednie nagrodzenie i motywacja do jeszcze lepszej pracy dla Dzielnicowych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  10
  mieszkający(2013-10-29)
 • A w jaki sposób mają wygrać dzielnicowi okręgu Malborska, czy Zawodzie, skoro tam jest najmniej ludzi kochających policję? Nawet jeżeli dzielnicowy z tych rejonów to swój chłop to i tak wygra jakiś pucuś komendanta, czy rodzina któregoś z ratusza. Taki plebiscyt to raczej dyskryminacja rewirów i ludzi odpowiedzialnych za porządek w tych dzielnicach. Moim zdaniem fajnie, że policja wychodzi do mieszkańców, ale w taki sposób to raczej sprawiedliwości nie będzie. Obym się mylił.
 • nie widziałem dzielnicowego od 10 lat.
 • Ty mieszkający może to ty Toudi HE HE brakuje kasy co?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Gumisie_elb(2013-10-29)
 • 24 stycznia 2008 Bill Gates powiedział[51]: „ Adam Smith, ojciec kapitalizmu i autor « Bogactwa narodów» , wierząc mocno w wartość korzyści własnej dla społeczeństwa, rozpoczął swoją pierwszą książkę słowami: « Bez względu na przypuszczania, jakim samolubem może się człowiek stać, są jednak wyraźne zasady w jego naturze, dzięki którym los innych jest dla niego ważny i dzięki czemu szczęście innych jest mu niezbędne, mimo że to nie dostarcza mu nic więcej poza obserwowaniem radości innych» . Adam Smith, the very father of capitalism and the author of « Wealth of Nations» , who believed strongly in the value of self-interest for society, opened his first book with the following lines: « How selfish soever man may be supposed, there are evidently some principles in his nature, which interest him in the fortunes of others, and render their happiness necessary to him, though he derives nothing from it, except the pleasure of seeing it» .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  UNIKALNY(2013-10-30)
 • Czarny kot spaceruje po mojej dzielnicy.
 • abby nie koszelof on musi sie doszkolić
 • Akcja bez sensu. Teoretycznie dzielnicowego powinien znać jednego. No góra dwóch. Jest rejonizacja. Jeden przypada na miejsce, w którym mieszkam, a drugi ewentualnie w pobliżu miejsca pracy. Przecież, nie znam dzielnicowego z Zatorza, jak mieszkam na Zawadzie. No chyba, że prywatnie. Jak chcecie rzetelnego rankingu to pod każdym zdjęciem niech będzie możliwość kliknięcia łapki w górę lub łapki w dół dla zalogowanych użytkowników portelu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  kandydatSalceson(2013-11-04)
 • Wymyslacie kastingi konkursy to głupota weźcie się lepiej do roboty a może mis posterunku wszyscy pracują i nikomu szajba nie wali na dekiel z waszego tytułu wynika że są i nieprzyjaźni gliniarze psu na budę takie konkursy a to zwykły 13 posterunek
Reklama