UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najlepsi Wolontariusze – Kto wygra?

Elbląg, Najlepsi Wolontariusze – Kto wygra?

Do 20 listopada organizacje pozarządowe i instytucje mogły zgłaszać swoich najlepszych wolontariuszy do konkursu Barwy Wolontariatu. Wpłynęło 37 wniosków z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 5 grudnia.

To już ósma edycja konkursu Barwy Wolontariatu. Organizacje i instytucje (z Elbląga, Ełku, Gołdapi, Nidzicy, Olsztyna i Mrągowa) złożyły 37 wniosków. Z Elbląga swoich wolontariuszy zgłosiły: Stowarzyszenie Integracyjne „Razem”, Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych, Elbląski Bank Żywności, Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid”, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 4.
     - Teraz kapituła ma trudne zadanie, musi bowiem wyłonić najciekawsze, najbardziej aktywne osoby spośród nominowanych –mówi Anna Garbarska-Werner z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.
     Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się, jak zawsze, przy okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, który obchodzony jest 5 grudnia.
     Za organizację konkursu na terenie województwa warmińsko-mazurskiego odpowiedzialne jest co roku Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama