UWAGA!

Nareszcie weekend

Elbląg, Nareszcie weekend

Każdy z nas czekał na to przez pięć dłuuuugich, roboczych dni ... Nareszcie nadchodzi! Już za kilka godzin weekend. Radość, ale i dylemat - co zrobić z wolnym czasem? PortEl w każdy piątek przedstawia Czytelnikom możliwości ciekawego i aktywnego spędzenia weekendu w Elblągu.

Co prawda według prognozy pogody w weekend możliwe są opady deszczu ze śniegiem, jednak w powietrzu czuć już nadchodzącą wiosnę!
       Temperatura z każdym dniem wyższa: dziś i w niedzielę 4°C w dzień, jutro dwa stopnie mniej,za to w środę aż 9°C. Zima mija! Ale jeśli nie jest to dla Was dobra wiadomość, na poprawę nastroju i utrzymania się w zimowym klimacie - gnajcie na stoki Góry Chrobrego.
      
       Słoneczne przedwiośnie zachęca do spacerów, a Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Elbląskim Klubem Orienteeringu „Gryf” przy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, do uczestnictwa elblążan, niezależnie od wieku, w biegach na orientację - w sobotę 2 marca od godz. 10 tereny Parku Bażantarnia będą areną szóstej rundy IV Grand Prix Elbląga w biegach na orientację.
      
       Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza w sobotę 2 marca o godz. 18 na Koncert Muzyki Dawnej, w którym wystąpią muzycy Filharmonii Podlaskiej: Anna Krzysztofik – Buczyńska i Amadeusz Buczyński. Koncert odbędzie się w sali kameralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, przy ul. Warszawskiej 51.
      
       Jeśli macie w rodzinie małe dzieci - filia biblioteczna nr 5 Biblioteki Elbląskiej zaprasza dziś 1 marca od godz. 16 na spotkanie w cyklu „Wyspa malucha”, podczas którego fizjoterapeutka Elżbieta Szarko podpowie Wam, jak prawidłowo pielęgnować małe dzieci.
       Dla trochę starszych dzieci (powyżej 4 roku życia) przygotowana została kolejna odsłona cyklu Mamo tato zatańcz ze mną! Centrum Tańca „Promyk” 2 marca, w godz. 15 – 16 zaprasza rodziców i dzieci na warsztaty z tańca ludowego.
      
       W tym tygodniu teatr proponuje weekend z Czechowem - w piątek i niedzielę zobaczyć możecie jednoaktówki Niedźwiedź i Oświadczyny. Jeśli wolicie kino - sprawdźcie u nas premiery nadchodzącego tygodnia.
      
       Kibice elbląskich drużyn u nas przeczytają jak zapowiada się sportowy weekend. Ponadto w najbliższą sobotę 2 marca o godz. 11 w hali sportowej Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu odbędzie się otwarcie Międzyuczelnianego Turnieju Piłki Siatkowej "INTER-GRA 2013". Zawody będą miały miejsce w dniach 2-3 marca.
      
       Wiecie o jakieś wartościowej czy ciekawej imprezie, macie nietypowy pomysł na weekend? Piszcie, czekamy na wasze komentarze.

       Redakcja portElu życzy wszystkim Czytelnikom dobrze spędzonego weekendu.

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama