UWAGA!

Nauka pływania dla dorosłych - od czego tu zacząć…?

2019-09-12
07:00
 
Nauka pływania dla dorosłych - od czego tu zacząć…?

Jeśli czujesz naturalny lęk przed wodą, czy strach przed tonięciem – to najwyższy czas, aby zmierzyć się z rzeczywistością, zaryzykować i zanurzyć się w wodzie. Udowodnimy, że na naukę pływania nigdy nie jest za późno.

Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza na nauki pływania każdą osobę dorosłą, która chce przystąpić do kursu od podstaw bądź doskonalić swoje umiejętności pływackie.

Proponujemy zajęcia pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej w grupach do 10 osób, jeden raz w tygodniu w systemie 10 zajęć po 60 minut. Zajęcia będą się odbywały na Krytej Pływalni MOSiR w Elblągu ul. Robotnicza 68.

Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć 21 wrzesień 2019 ( w zależności od uzbieranej grupy). Zajęcia nauki pływania od podstaw będą odbywały się 1x w tygodniu:

 

sobota 9:30 – 10:30 – III grupa

Akcesoria niezbędne na basen:

- odpowiedni strój kąpielowy,

- czepek

- okularki pływackie

- klapki

- ręcznik

Koszt kursu – 320 zł (możliwość rozłożenia płatności w dwóch ratach). Koszt kursu dla osób uczęszczających już na naszych zajęciach 300 zł

Jeśli jesteś już przekonany do tego, że nauka pływania jest dobrym pomysłem i początkiem drogi ku świetnej formie zapisz się już dziś : Biuro EL WOPR 55 230 40 55 lub email: elwopr@tlen.pl www.elblaskiewopr.pl

 

 

----- artykuł sponsorowany -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej