UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie dla chaosu w szkole!

Elbląg, Nie dla chaosu w szkole!

KOD Elbląg, ZNP, PO, Nowoczesna, Razem oraz Kongres Kobiet zapraszają wszystkich mieszkańców Elbląga do składania podpisów pod referendum szkolnym. Podpisy zbierane będą na placu Słowiańskim koło fontanny w sobotę, 18 marca w godz. od 11 do 13 oraz w poniedziałek, 27 marca od godz. 16 do 18.

Od 1 września 2017 rząd wprowadza reformę edukacji, która polega na likwidacji gimnazjów, utworzeniu ośmioletniej szkoły podstawowej i czteroletniego liceum oraz powołaniu szkół branżowych. Zaplanowana reforma edukacji przyniesie wiele szkód, generując olbrzymie koszty a także przyczyni się do zwolnień w oświacie i co ważne, obniży dotychczasowy poziom edukacji.
       W skali całego kraju planowane jest zebranie minimum 500 tysięcy podpisów, zebrane podpisy zostaną przekazane na ręce Marszałka Sejmu RP.
       Pod wnioskiem mogą się podpisać wszyscy obywatele polscy, którzy posiadają prawa wyborcze.
       Podpis jest ważny razem z podanym numerem Pesel. Serdecznie zapraszamy.
      
      
      
Regina Stelmaczonek, koordynator grupy Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • zawsze źle. .wprowadzali gimnazja ŹLE! likwidują gimnazja ŻLE! a ja akurat jestem ZA 8 klasową podstawówką i chcę żeby moje dziecko szło takim właśnie systemem. W podstawówce dziecko pozostaje dzieckiem a nie czuje się jak król!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  5
  takatam(2017-03-17)
 • Przepraszam, ale czy Paniom nie przeszkadza, że w KOD jest nijaki p. Kijowski ? Bo jeśli nie, to przekroczyły Panie granice hipokryzji, a co i za tym idzie granice śmieszności. Że o zwykłej ludzkiej przyzwoitości nie wspomnę. Pani Dulska wszak była kobietą. Okropną i zakłamaną do szpiku kości. Widać naśladowczyń nie brak. Szkoda.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  2
  mieszkaniec.(2017-03-17)
 • Rodzice drodzy, warto zobaczyć, którzy to tzw. nauczyciele będą zbierać te podpisy. Znowu pewnie największe lenie, nieudacznicy i resortowo-esbeckie pomioty. Proponuję wszystkim Polakom mieszkającym w Elblągu podejść do nich i powiedzieć co naprawdę o nich myślicie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  4
  PiotrM(2017-03-17)
 • To już tradycja, że w naszym mieście na Placu Słowiańskim, tuż obok fontanny zbierają się ludzie o niesamowitych pomysłach i podobnych poglądach. Przy tym nieczynnym wodotrysku, miłośnicy KOD-u i innych partii prześladowanych przez " reżim " ( wiadomo jaki ) mogą spokojnie zbierać podpisy pod różnymi apelami, petycjami, a nawet protestami. I nie ma w tym nic dziwnego, bo zbieractwo jest znane i ma długą tradycję w każdym społeczeństwie. Co najwyżej może dziwić fakt, że warto na spotkanie przy wodotrysku wsiąść dowód osobisty, bo bez niego nici z spotkania. Bo organizator, chce znać Pesel swojego ulubieńca. Aby w przyszłości wykorzystać jego naiwność, w listach poparcia i to być może już w najbliższych wyborach. A, że naiwnych nie brakuje to przestrzegam i ostrzegam z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych - Nie dajcie się zrobić w jajo. Jak ten zając.
 • Psychiatrzy czekaja na was i to szybko.
 • Podpisy w ramach tej samej akcji referendalnej będą zbierane również przez Razem Warmińsko-Mazurskie przy skrzyżowaniu ul. 1 Maja z ul. Hetmańską - zapraszamy serdecznie:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  9
  RazemElbląg(2017-03-17)
 • Powrót do czasów szkół SLD się nie podoba ???
 • @WitoldŁ - panie Witoldzie Ł. .. .a nawet przynależność do pisowego kółeczka tego bez opony nie zwalnia z myślenia. .. .
 • KOD przeciwko topieniu Marzanny
 • super, działajmy, podpisujmy, wariatkowo z tymi zmianami i to za nasze pieniądze!!!
Reklama