UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie musisz płacić za dobre wychowanie

2017-05-14
18:00
 

W tej Szkole dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale uczą się szacunku i otwartości na drugiego człowieka. W Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi i Publicznym Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich każdy czuje się bezpiecznie, a nauczyciele znają każdego ucznia i rodzica.

Nauka w domowej atmosferze
       Nauka w Szkołach SPSK odbywa się w mało licznych oddziałach, co sprzyja indywidualizacji pracy. W szkole podstawowej klasy liczą od 8 do 13 osób, a w gimnazjum od 11 do 20 osób. W tak małych zespołach klasowych nauka przebiega w domowej atmosferze a nauczyciel zna każdego ucznia, co pozwala na indywidualne traktowanie dzieci.
      
       Najlepsza w Elblągu oferta zajęć dodatkowych
       Szkoły SPSK nie tylko wdrażają ministerialny program dydaktyczny, ale zachęcają uczniów do rozwoju. Zapewniamy najlepszą w Elblągu ofertę bezpłatnych zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych:
       - zajęcia sportowe (SKS, nauka pływania na basenie CRW „Dolinka” z profesjonalnymi instruktorami, tenis stołowy, tańce),
       - zajęcia językowe (dodatkowe zajęcia z j. angielskiego, koło zainteresowań z języka włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego)
       - zajęcia informatyczne (koło fotograficzne, grafika komputerowa)
       - zajęcia artystyczne (nauka gry na gitarze, historia sztuki, zajęcia teatralne, decoupage)
       - koła przedmiotowe i zajęcia wyrównawcze (język polski, matematyka, chemia, historia)
       Nasi uczniowie będą objęci opieką świetlicową w godzinach od 7:00 do 16:00. Placówka oferuje również możliwość wyjazdu na wakacje, które organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich.
       Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum SPSK objęci są opieką psychologa, pedagoga szkolnego, logopedy, pedagoga specjalnego, oligofrenopedagoga oraz surdopedagoga. Mają również możliwość  uczestnictwa w zajęciach rewalidacyjnych i terapii pedagogicznej.
      
       Języki obce to podstawa

 

 W Szkołach SPSK kładziemy nacisk na naukę języków obcych, która odbywa się systemem lektoratowym. Dzieci i młodzież uczą się języka angielskiego jako wiodącego, a dodatkowo do wyboru mają drugi język obcy (niemiecki, włoski, rosyjski, hiszpański). W roku szkolnym 2017/2018 przewidujemy otwarcie klasy czwartej oraz siódmej szkoły podstawowej o profilu językowym z dodatkowymi godzinami języka wiodącego i dodatkowego. Dla ambitnych istnieje możliwość nauki trzeciego języka obcego.
      
       Dla najmłodszych
      
W ramach Szkoły Podstawowej działają również oddziały przedszkolne, w których oferujemy bezpłatną naukę języka angielskiego, włoskiego lub niemieckiego, rytmiki, religii oraz gimnastykę korekcyjną. Oddział przedszkolny jest czynny codziennie od godz. 6.30 do godz. 16.30.
        
       Nie musisz płacić za dobre wychowanie
       Nauka we wszystkich klasach Szkoły Podstawowej i Gimnazjum SPSK w Elblągu, jak również w oddziałach przedszkolnych i w „zerówce” jest bezpłatna. Najlepsi uczniowie otrzymują stypendium naukowe, a dzieciom dojeżdżającym z wybranych miejscowości z okolic Elbląga zapewniany jest bezpłatny dowóz autobusem szkolnym.
            

Właśnie trwa rekrutacja do Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi SPSK w Elblągu. Przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2017/2018.
       UWAGA! Ze względu na małą liczebność zespołów klasowych, liczba wolnych miejsc jest ograniczona!
      
       Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi
       Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Elblągu

       ul. Saperów 14 c
       82-300 Elbląg
     
tel. stacjonarny/faks: 55 649 12 75
       tel. komórkowy: + 48 512 581 255
       e-mail: spsk.elblag@gmail.com
      
       www.spsk.elblag.pl
      
      
----------Art. sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl