UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie przegap szansy na własne mieszkanie!

2017-12-01
Aktualizowany 2017-12-04 07:00
 

To już ostatni moment, żeby zapoznać się z programem "Mieszkanie dla Młodych". Czas, w którym można otrzymać dopłatę w wysokości nawet 40 tys. zł ucieka, więc trzeba działać szybko. Przemysław Micuda z firmy Extrum Serwis Bankowy w Elblągu tym razem opowiada o tym, kto weźmie pieniądze, z których nie skorzysta elblążanin i dlaczego warto znaleźć czas na "MdM" w natłoku codziennych obowiązków. 

  • To ostatnia szansa na pozyskanie nawet 40 tys. zł na zakup pierwszego mieszkania
          
  • Już na początku stycznia 2018 r. ruszy ostatnia edycja programu „Mieszkanie dla Młodych 2014-2018”
          
  • Firma EXTRUM w Elblągu daje każdemu gwarancję pozyskania dofinansowania na zakup mieszkania
To tylko najważniejsze punkty powiązane z programem "MdM". Warto się z nim zapoznać jak najszybciej, bo czas ucieka. Gdzie można znaleźć więcej informacji? W artykule"Własne mieszkanie? To możliwe".
       Tymczasem my idziemy dalej i kontynuujemy temat. Tym razem Przemysław Micuda wyjaśnia, dlaczego tak ważne jest to, żeby się pospieszyć. 
      
       - Po tak licznych spotkaniach i pytaniach elblążan czy jest jeszcze jakaś przeszkoda, coś, co ich nurtuje?
       - Niestety tak, brak dużego wyboru mieszkań w Elblągu, które w ramach MdM nadają się na zakup z dofinansowaniem. Ograniczenia ceny za 1 mkw. oraz metrażu mieszkania do aktualnych ofert na rynku powodują mniejszy wybór niż elblążanin by się spodziewał. Ale trzeba pamiętać, że każde miasto w Polsce ma taki problem, a to ustawodawca narzuca warunki, na jakich chce dofinansować nasze mieszkanie. Dlatego firma EXTRUM zrobiła wszystko aby tych ofert przedstawić jak najwięcej. Obecnie jest duży wybór ponad 30 nieruchomości pasujących do programu. Po prostu my nie zostawiamy elblążanina bez pomocy w całym procesie MdM.
      
       - Czy zatem jest jakiś termin, po którym dofinansowanie nie jest już pewne?
       - Tak. My, gwarantując otrzymanie dopłaty doskonale wiemy, jaki proces szukania, doboru mieszkania, przygotowanie dokumentów i złożenia ich na czas daje spokój i pewność dopłaty MdM. Jeśli do 15 grudnia nie rozpocznie się z nami konkretnych działań, to wtedy nie możemy już takiej gwarancji udzielić. Czyli jest to ostatni czas, żeby pomyśleć o sobie i o swoich finansach.

 


       - W takim razie to bardzo krótki termin, mało czasu na formalności. Czy w takim razie można liczyć na podobny program w 2019 roku?
       - Elblążanin ma czas i wierzę, że go znajdzie, bo my wszystkie formalności załatwiamy za niego [więcej na ten temat w artykule "Twoja szansa na własne "M" - red.]. Potrzebna jest tylko chęć wzięcia tego dofinansowania. Program MdM pokazuje jasno, że jeśli elblążanin go nie weźmie, to dostanie je ktoś inny, z bogatszego miasta, np. z Warszawy czy Gdańska! Ponadto znamy dokładnie zasady tego programu, to konkretna finansowa dopłata, a my mamy dużo niższą ratę. Znamy również wstępne zasady programu „Mieszkanie plus”, który wejdzie w 2019 roku i wiadomo, że będzie to zupełnie inny program, nawet w połowie nie tak korzystny jak ten obecny.
      
       Tym bardziej zapraszamy, teraz jesteśmy dyspozycyjni nawet do godz. 19. Tak będzie do 15 grudnia. Zachęcamy do kontaktu pod specjalnie dedykowanym numerem telefonu: 602 324 059.
      
      
      

EXTRUM Serwis Bankowy
       ul. Stanisława Sulimy 1
       (niedaleko CH Ogrody)
      
       Elbląski Park Technologiczny, III p., p. 412

       www.extrum.pl
       Nr tel: 55 621 10 20
      
602 324 059
      
      
------------Art. sponsorowany-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl