UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Rzeczywiście psie kupy to zmora którą są zmuszeni z niesmakiem tolerować mieszkańcy bo przecież Straż Miejska ma to generalnie w d. .. .. Ją interesują tylko i wyłącznie żle zaparkowane samochody. Często wychodzę na spacery i nie udało mnie się nigdy ale to dosłownie nigdy spotkać idącego pieszo przedstawiciela Straży Miejskiej na osiedlu. Natomiast można spotkać jeżdżącego samochodem w miejscach gdzie można złapać kogoś na złym parkowaniu. Taka Straż Miejska jest nam nie potrzebna. A tak na marginesie, pouczenia jak widać nic nie dają natomiast kary finansowe i pokazywanie zdjęć w prasie osób które nie sprzątają po swoim pupilu mogło by przynieść jakiś efekt. Może włodarze miasta wreszcie zajęli by się i tym problemem bo oglądanie psich kup do przyjemności nie należy.
  • ja wam ludzie powiesz, ze nie wiem gdzie wy chodzicie, gdzie mieszkacie skoro w takie miny wpadacie ale swój na swojego jak widać lubi trafić. haha rzuć skórkę od banana ofirara zawsze się znajdzie, Pozdro ziomy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    zigistardust(2014-02-12)
  • A co na to ekolodzy?????Psie g. .. chyba rozkłada się szybciej niż woreczki, do których trzeba je zebrać?????
  • posiadam psa i sprzątam po nim wszędzie i zawsze mimo że śmieją się z tego sąsiedzi, dzieci i dorośli także ci którzy posiadają psy i wyprowadzaja je obok mnie, ale pies z bydlakiem na smyczy nie da sobie rady, STRAŻ MIEJSKA jak nie ma chęci wlepiać mandatów które by napewno zmusiły właścicieli do sprzątania odchodów po swoim zwierzaku, niech sama się za to weźmie, worki mogę dać, a nie zajmować się skradzionymi wycieraczkami czy jakimś ekscybicjonistą na modrzewinie, do roboty pętaki
  • Właśnie dlatego nie mam psa, nie chciałoby mi się po nim sprzątać. Każde przejście przez trawnik to ryzyko " wdepnięcia" . Dorosły jeszcze sobie poradzi. A jak wytłumaczyć 3-latkowi, żeby na trawnik nie wchodził? Mój syn zawsze mnie ciągnął na trawnik, a ja go od tego odwlekałem (dobre słowo w tym kontekście). Sprzątać po psie to jedno a drugi problem, w co zbierać? W worek foliowy? Potem ta psia kupa leży sobie zapakowana w woreczku na wysypisku i czeka na koniec świata - czytaj: rozkład woreczka. Czy może ktoś te " prezenty" rozpakowuje i utylizuje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    to_jest_obrzydliwe-wiem(2014-02-12)
  • Ale mamy Elblągu armię " słoików " . .. Istny " Dzień Świra " . Ci co nie mają psów " rżnijcie" ja Kondrat pod balonami, na chodnikach, w parkach, piaskownicach itp.
  • bardzo chętnie będe sprzątać. prosze o jakikolwiek śmietnik na marymonckiej
  • a weźcie sie wszyscy do roboty i odwalcie sie od psów, darmozjady i nieroby i najpierw przestańcie lać pod blokami obszczymury
  • moja sąsiadka wyprowadza dużego wilczura za dom(tam są ogródki). Latem okna nie można otworzyć, taki smród. Zwróciłam uwagę to obrażona przez lata:(
  • przecież psy srają nie tylko na trawnikach. Chodniki po których trzeba skakać jak by się w " klasy" bawiło to jest porażka. A jak masz psa to po nim sprzątaj!!!!!Mandaty, ale konsekwentnie i bez " zmiłuj się"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    babulka(2014-02-12)
  • Zachowanie psa świadczy o właścicielu. JAKI PAN TAKI PIES !!!
  • w dupie to Ty masz ból :)
Reklama