UWAGA!

Nie warto żyć normalnie!

Elbląg, Nie warto żyć normalnie!

Niebawem ruszamy na trasę, aby przeżyć niezapomniane chwile. Dołączysz do nas? Już 7 kwietnia rozpocznie się Trzecia Ekstremalna Droga Krzyżowa w Elblągu. Wydarzenie to realizowane jest przez Wolontariat Misyjny Salvator, parafię św. Brata Alberta w Elblągu oraz przez wspólnotę Mężczyzn Boga już od kilku miesięcy.

Wolontariusze w ubiegły piątek (24 marca) przeszli jedną z tras, aby sprawdzić czy jest ona gotowa na przyjęcie wielu tysięcy kroków. Inną trasę sprawdzali tej samej nocy Mężczyźni Boga. Natomiast kolejnej nocy wolontariusze znów wyruszyli, aby sprawdzić trzecią trasę. Wszystko odbywało się w nocy, aby mieć pewność, że gdy „ekstremalni” wejdą na trasę nie zaskoczy ich przerwany szlak.
       W tym roku mamy do zaoferowania trzy trasy. Każda z nich ma inną trudność, przebiega przez inne miejscowości. Jedna prowadzi do Archikatedry we Fromborku, druga do Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Zielonce Pasłęckiej, a trzecia do kościoła św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku. Cel jest wspólny – odkrycie siebie i Boga.
       Drogę rozpoczniemy 7 kwietnia o godz. 20 na wspólnej Eucharystii w Kościele św. Brata Alberta w Elblągu, następnie rozejdziemy się do Fromborka (40 km), Zielonki Pasłęckiej (42 km) lub do Tolkmicka (40km).
       Zapisów dokonać można w dwojaki sposób: przez panel edk.org.pl lub mailowo elblag.edk@gmail.com. Zachęcamy również do śledzenia naszego fanpage'u Ekstremalna Droga Krzyżowa Elbląg, gdzie informujemy o najświeższych wiadomościach związanych z Ekstremalną Drogą Krzyżową. Jeśli masz w sobie odwagę, dołącz do grona ludzi ekstremalnie żyjących!
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama