[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Niezapominajkowy” festyn

W czwartek 24 maja o godz. 14 rozpocznie się festyn organizowany jest przez DPS „Niezapominajka” w Elblągu. Impreza ma charakter rekreacyjno-rozrywkowy, jej celem jest kompensacja samotności i izolacji społecznej osób starszych przebywających w Domu Pomocy Społecznej.

Celem festynu jest integracja osób starszych przebywających w DPS z rodzinami seniorów, a także z dziećmi i z młodzieżą lokalnych szkół i przedszkoli oraz seniorami z zaprzyjaźnionych klubów i Domów Pomocy Społecznej. Działania podejmowane podczas festynu będą miały formę konkurencji sportowo-sprawnościowych o puchar dyrektora DPS oraz zabawy plastycznej z której prace ozdobią korytarze naszego DPS. Na czas festynu wprowadzona zostanie tak zwana „waluta niezapominajkowa” w formie plastikowych nakrętek od butelek, które będzie można zdobyć biorąc udział w organizowanych konkurencjach i zabawach. Uzbierane nakrętki będzie można wymieniać podczas festynu na nagrody. Akcent ekologiczny „waluty” ma zwrócić uwagę na potrzebę sortowania odpadów oraz proces recyklingu opakowań plastikowych. Po zakończonej imprezie nakrętki zostaną przekazane do IV LO dla 17 letniego Tomka. Zebrane nakrętki wesprą akcję zakupu inwalidzkiego wózka dla Tomka.
       Współorganizatorami festynu są słuchaczki II roku Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Gdańsku oraz wolontariusze z Środowiskowego Hufca Pracy w Elblągu.
      
Rafał Florek, DPS "Niezapominajka"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama