UWAGA!

Nowe mieszkania na Osiedlu Sadowa już od 3300 zł/m2

Tak atrakcyjnej oferty nowych mieszkań już dawno w Elblągu nie było. Przy ulicy Sadowej, niedaleko centrum miasta, ruszyła budowa komfortowego i nowoczesnego osiedla mieszkaniowego, na którym powstanie około 400 mieszkań. Na 2,5 ha ulokowanych zostanie 7 budynków o wysokości 4 i 5 kondygnacji z halami garażowymi i windami. Ceny mieszkań w pierwszym realizowanym obecnie budynku zaczynają się już od 3300 zł/m2. Oznacza to, że inwestycja spełnia wymogi rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Zobacz zdjęcia.

Osiedle Sadowa realizuje pod marką EL Invest deweloper Włodzimierz Powązka. Inwestor ma już za sobą kilka inwestycji mieszkaniowych m.in. w Olsztynie (Zielone Tarasy) i Elblągu (Dom przy Winnej). Współpracował również przy inwestycjach deweloperskich realizowanych na terenie Warszawy (Apartamenty Szembeka), Ciechanowa (Osiedle Tęczowe, Central Park Ciechanów) i Ostrołęki.
       W pierwszym, rozpoczętym już, etapie realizacji Osiedla Sadowa, powstanie budynek czteropiętrowy z 60 mieszkaniami. Jego projektant - dobrze znana w Elblągu pracownia Atelier Hoffmann, zaprojektował lokale o szerokim wachlarzu metraży – od 30 do nawet 85 m2.
       - Mieszkańcy Osiedla Sadowa będą mieli do dyspozycji przestronne tarasy dysponujące powierzchnią nawet do 118 m2, windy na klatkach schodowych oraz hale garażowe pod każdym budynkiem. W ramach zagospodarowania terenu osiedla powstaną także zewnętrzne miejsca postojowe dla pojazdów, tak modna ostatnio siłownia zewnętrzna dla dorosłych oraz plac zabaw dla dzieci – wylicza zalety Osiedla Sadowa deweloper Włodzimierz Powązka.
      
       Bezpieczeństwo mieszkańców nowego osiedla na pewno poprawi ogrodzenie terenu, bramy wjazdowe na pilota oraz osiedlowy monitoring z podglądem placu zabaw w domowym telewizorze.
       Zakończenie budowy pierwszego budynku przewidziane jest na koniec 2018 r.
      
       Tym, co wyróżnia inwestycję przy ul. Sadowej od innych, jest doskonała lokalizacja. Bliskość centrum miasta, wielu punktów usługowo-handlowych i miejsc użyteczności publicznej, doskonałe skomunikowanie z drogami głównymi, ustronne miejsce z dala od zgiełku i hałasu, to tylko kilka zalet nowo powstającego Osiedla Sadowa w Elblągu.
      
       Drugim istotnym argumentem skłaniającym do zakupu mieszkania w tym miejscu, jest bardzo atrakcyjna cena lokali. Swoje wymarzone „M” można tu nabyć już od 3300 zł za metr kwadratowy. Dzięki temu inwestycja w całości kwalifikuje się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, którego ostatnia edycja ruszy z początkiem 2018 r.
      
       - Mieszkania w pierwszym budynku, który spełnia wymogi rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Codziennie odbieramy po kilkadziesiąt telefonów z pytaniami o mieszkania. Każdego dnia podpisujemy nowe umowy rezerwacyjne. Na tę chwilę mamy zarezerwowaną połowę lokali w obecnie realizowanym budynku, a kilkanaście kolejnych jest już sprzedanych. Tych, którzy chcą jeszcze wybrać mieszkanie zapraszamy do jak najszybszej wizyty w naszym biurze sprzedaży, które mieści się na terenie inwestycji przy ul. Sadowej - doradza Piotr Kaczmarczyk, Menedżer Sprzedaży Inwestycji.
      
       Więcej szczegółów na temat inwestycji, w tym tabele lokali mieszkaniowych, znaleźć można na stronie internetowej. Obserwuj nas także na profilu inwestycji Osiedle Sadowa na Facebooku, gdzie publikować będziemy najnowsze wieści z placu budowy i nie tylko.

                                                                                       ------ artykuł sponsorowany ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej