UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowi żołnierze w 16. Pułku Logistycznym

 
Elbląg, Nowi żołnierze w 16. Pułku Logistycznym
fot. Zbigniew Tuszyński

Wczoraj (5 sierpnia) do służby w 16. Pułku Logistycznym stawili się pierwsi żołnierze powołani z rezerw osobowych. Są to głównie "rezerwiści", którzy odbyli służbę przygotowawczą i oczekiwali na powołanie do zawodowej służby wojskowej. Ich dotychczasowe wykształcenie i specjalności wojskowe odpowiadają wymaganiom na stanowiskach służbowych w nowo tworzonym pułku logistycznym.

Wśród przybyłych dziś do jednostki żołnierzy jest także już szeregowa Kinga Szwajcar. - Mundur wojskowy był zawsze dla mnie inspiracją, można powiedzieć, że służba wojskowa to moje marzenie. Dziś to marzenie zaczyna się spełniać - powiedziała szeregowa Szwajcar. Na początek robota papierkowa, przydziały, umundurowanie, pobranie całego oporządzenia i kurs adaptacyjny zarówno na szczeblu pułku jak i w macierzystych pododdziałach, do których żołnierze dostali przydziały. Już w środę na zbiórce jednostki, Dowódca 16. Pułku Logistycznego, płk Piotr Pankowski przedstawi swoich nowych żołnierzy całemu stanowi osobowemu. - W przyszłości chciałabym zostać oficerem. Aktualnie jestem studentką bezpieczeństwa wewnętrznego w EUH-E, a są to studia kierunkowe dla służb mundurowych. Tyle moje plany. Dziś - mam nadzieję - zaczynam ich realizację - powiedziała szeregowa Kinga Szwajcar. Życzymy wszystkim rozpoczynającym dziś służbę zawodową realizacji planów i witamy w szeregach 16. Pułku Logistycznego.
      
Zbigniew Tuszyński
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama