UWAGA!

Nowoczesne wnętrze zabytkowego budynku

Mało osób zdaje sobie sprawę z faktu, że we wnętrzu zabytkowego budynku przy zbiegu ulic Alei Grunwaldzkiej i Stefana Żeromskiego mieści się prężnie działająca przychodnia oferująca swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Zobacz zdjęcia.

W styczniu 2009 roku dawna Gminna Przychodnia Rejonowa została sprywatyzowana i zyskała nowego właściciela. Od tamtego momentu placówka przeszła długą drogę i dzisiaj niczym nie przypomina już dawnej przychodni rejonowej.
       Budynek w którym mieści się omawiana przychodnia z pewnością jest znany wielu osobom. Kiedyś stanowił piękny i reprezentatywny hotel – niestety dzisiaj nie zachęca już do odwiedzin swoim wyglądem. Jak jednak mówi stare polskie przysłowie „nie szata zdobi człowieka” - wewnątrz stale odbywają się remonty i modernizacje, a przed kilkoma dniami zakończyła się prawdziwa metamorfoza!
       - Przeprowadziliśmy gruntowne odświeżenie holu nadając mu nowoczesny charakter. Znacznie poprawiliśmy komfort przyjmowania Pacjentów a jednocześnie całej Naszej Załodze pracuje się dzisiaj zdecydowanie przyjemniej! Co więcej - wszystko zostało zrobione w jeden weekend, własnymi siłami i w tajemnicy przed wszystkimi pracownikami. W poniedziałek była to dla każdego ogromna niespodzianka! - mówi Michał Jędrzyński, właściciel Naszej Przychodni.
       - Nasza Przychodnia opiera się na ludziach, którzy doskonale znają ludzkie ciało, a przy tym są delikatni i wiedzą, że pacjent to nie tylko kości i mięśnie, ale istota, która czuje, cierpi i potrzebuje pomocy. Właśnie takie osoby stanowią Naszą Załogę - kontynuuje.

 


       Każdy kolejny rok działalności to nowe pomysły i rozwiązania. Stały i systematyczny rozwój świadczonych usług to świadectwo mocnej i ugruntowanej pozycji na rynku elbląskim a także zdobytego zaufania wśród elblążan. Nasza Przychodnia to obecnie jedna z niewielu placówek wielospecjalistycznych w regionie, która ma tak wiele do zaoferowania. Na co dzień możemy skorzystać z opieki lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ, prywatnego gabinetu stomatologicznego, szerokiej gamy prywatnych poradni specjalistycznych, pracowni USG czy zabiegów rehabilitacyjnych.
      
       Odwiedź wnętrze zabytkowego budynku, zobacz, jak zmieniło się ono na przestrzeni lat i przekonaj się samemu, że są w naszym mieście dobrze zarządzane przychodnie.
       Po więcej informacji na temat Naszej Przychodni zapraszamy na stronę internetową, a także na profil na facebooku. Odwiedź nas po metamorfozie!
      
      
      
      

NZOZ Nasza Przychodnia
       ul. Żeromskiego 2b
      
       Godziny otwarcia:
      
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 8 do 18
      
       Rejestracja telefoniczna pod numerami:
      
       Poradnie specjalistyczne i Pracownia USG
       55 620 30 90
      
       Stomatologia
       55 620 34 38
      
       Przychodnia rodzinna
       55 233 47 55

                                                                          ------------- artykuł sponsorowany -------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej