UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O bezpieczeństwie w ruchu drogowym

 
Elbląg, O bezpieczeństwie w ruchu drogowym
fot. nadesłane

W piątek 27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu odbył się Finał Miejski Warmińsko – Mazurskiego Turnieju BRD 2012.

Zadaniami konkursowymi, które wykonywali wszyscy uczestnicy turnieju były: rozwiązywanie testu, jazda rowerem po torze przeszkód, zadania praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, jazda rowerem na placu manewrowym.
       Wzięły w nim udział drużyny z 13 elbląskich szkół podstawowych oraz 10 gimnazjów.
       W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zdobyła drużyna z SP 4 w składzie: Adrianna Dziąbowska, Janusz Dymkowski, Jakub Kowalski – opiekun Małgorzata Stanecka.
       W kategorii gimnazjów pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum nr 9 w składzie: Przemysław Cytrycki, Adrian Woźny, Przemysław Leibner - opiekun Piotr Zieliński.
      

 


      

Małgorzata Stanecka, koordynator MC BRD Nr 1 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama