UWAGA!

O rodzinie

 
Elbląg, O rodzinie
(fot. nadesłana)

W ramach obchodów XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Pocztowej 2 w Elblągu odbył się panel dyskusyjny na temat Rodzina-jak budować ją i odnawiać? Spotkanie to zostało zorganizowane przez I Liceum Ogólnokształcące i Szkołą Wyższą im. Bogdana Jańskiego i miało charakter otwarty.

W piątek (20 maja) przez blisko godzinę uczestnicy panelu dyskusyjnego wraz z prowadzącym księdzem Andrzejem Kilanowskim rozmawiali między innymi na temat: Jak budować rodzinę i odnawiać ją? Jego rozmówcami byli Anna Koka-Haufa - pedagog, Anna Konopko - przedstawiciel Rady Rodziców z I LO i rodzin zastępczych, Monika Uler - nauczyciel, rodzina zastępcza, Jacek Błaszczyk - adwokat, Rafał Łuczak - lekarz psychiatra. Było to spotkanie otwarte, więc uczestniczyli w nim obok młodzieży również zaproszeni goście.
       Kiedy podjąć decyzję o założeniu własnej rodziny? Jak budować swoją przyszłą rodzinę? Jak dbać o właściwe relacje pomiędzy członkami rodziny? Na te i inne pytania próbowano znaleźć odpowiedzi.
       Pedagog Anna Koka-Haufe słusznie podkreśliła fakt, że coraz trudniej znaleźć czas na wspólne przebywanie w rodzinie. Poszukiwano przyczyn tego stanu. Jedną z nich jest szybkie tempo życia i wszechogarniające elektroniczne środki przekazu i komunikacji.
      
Marzena Kosińska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama