UWAGA!

Obchody 50-lecia szkoły

Elbląg, Obchody 50-lecia szkoły
Fot. Paweł Serocki.

W sobotę, 11 października odbyły się uroczystości związane z obchodami 50-lecia Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Zobacz fotoreportaż.

W programie obchodów znalazła się msza święta w Kościele Błogosławionej Doroty. Natomiast część oficjalna uroczystości odbyła się

 

w kinie "Orzeł". Największą atrakcją obchodów był bal absolwentów w "Kasynie Wojskowym". Wśród atrakcji nie zabrakło również zwiedzania szkoły przez absolwentów, by przywołać wspomnienia ze szkolnych lat.

Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Czyli pełen sukces. Tylko niesmak wzbudza fakt, że nie zaproszono wszystkich nauczycieli. Chyba zapomnieli. Dla mnie to. .. .. skandal.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  były nauczyciel(2008-10-13)
 • Karusia cieszy się najbardziej
 • Zdjęcia ładne, dziewczyny też. Oficjele wyglansowani, a podstawa szkoły-chłopaki-uczniowie i absolwenci- w tym czasie musieli orać. To wszystko wygląda jak akademia w przedszkolu. Może co jakiś czas nauczycielom się taka imprezka należy.
 • Pięćdziesięciolecie, które pokazuje tylko dzień dzisiejszy szkoły. Scenariusz obchodów bez fantazji. To tak jakby u wujka na urodzinach zabrakło miejsca dla dziadków.
 • to skandal rze mnie nikt niezaprosił na tak warznom uroczystość, hodziłem do tej szkoły wiencej nisz nie jeden nałuczyciel dajmy na to od jenzyka polskiego lup biologji i z determinacjom utrwalałem wiedze z karzdej dziedziny ale guwnie z pszedmiotuf zawodowyh, dzienki czemu teras jestem dyrektorem durzej firmy budowlanej produkujoncej pustaki na cały świat, niestety moja wysoka pozycja w elblonskim świadku byznesowym i uznanie innych menedżerów nie zostały doszczeżone przes dyrekcje szkoły i kuratotjum o światy i wyhowania, myśle rze przy nastempnej okrongłej 51 rocznicy taki błond sie nie powturzy, pozdrawiam moje ko lerzanki i koleguf z roczika 1972-2005
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  apsolwent(2008-10-14)
Reklama