UWAGA!

Obóz taneczny w Iławie

 Elbląg, Obóz taneczny w Iławie

W środę 16 czerwca odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców, którzy zapisali swe dzieci na obóz tańca pod nazwą „Wakacyjna Fabryka Talentów”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w sali kameralnej kina Światowid.

„Wakacyjna Fabryka Talentów” to propozycja dla dzieci na obóz w rytmie tańca. – Promyk od 25 lat organizuje obozy taneczne – mówi Marek Kucharczyk z Centrum Tańca „Promyk”. – Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo dzieci, staramy się tak ułożyć program, by był czas i na zabawę, i na naukę tańca. Nad wszystkim czuwają instruktorzy oraz wykwalifikowani opiekunowie.
       Atrakcji, oprócz nauki tańca, będzie znacznie więcej, m.in. wycieczki na pola Grunwaldu i do Skansenu w Olsztynku, warsztaty języka angielskiego, olimpiada śmiesznych sportów, dyskoteki, rejs statkiem po Jezioraku, jazda konno, ognisko, kąpiele wodne i słoneczne. Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pokojach czteroosobowych, zapewniona będzie całodobowa opieka medyczna, cztery posiłki dziennie i ubezpieczenie NW.
       – Dobra wiadomość dla rodziców jest taka – mówi Marek Kucharczyk – że działy socjalne firm dofinansowują lub w pełni zwracają koszty związane z pobytem dzieci na obozach tanecznych. Obóz oczywiście zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty.
       Obóz odbędzie się w Iławie w dniach 11-20 lipca. Organizują go Stowarzyszenie „Jantar” i Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
      
Anna Kleina, Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama