[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Obserwatorium Kosa Ciekawskiego

Elbląg, Szkoła Podstawowa nr 18 uzyskała kolejny grant, tym razem na realizację projektu „Ptasie ogrody – chrońmy bioróżnorodność”
Szkoła Podstawowa nr 18 uzyskała kolejny grant, tym razem na realizację projektu „Ptasie ogrody – chrońmy bioróżnorodność” (fot. AD)

Szkoła Podstawowa nr 18 uzyskała kolejny grant, tym razem na realizację projektu „Ptasie ogrody – chrońmy bioróżnorodność”, którego autorką jest nauczycielka Dorota Życzkowska.

Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych ogłosiło rok 2010 Międzynarodowym Rokiem Różnorodności Biologicznej. W Szkole Podstawowej nr 18 – Lokalnym Centrum Aktywności Ekologicznej nie może zabraknąć działań z tej okazji, dlatego rozpoczynamy realizację projektu „Ptasie ogrody – chrońmy bioróżnorodność” w ramach programu „P&G. Żyj, poznawaj, rozwijaj się.” Łączy on edukację ekologiczną i obywatelską dzieci, ma na celu stworzenie możliwości do lepszego i wielostronnego rozwoju młodych ludzi oraz osiągnięcie realnych korzyści dla środowiska naturalnego. Program realizowany jest w ramach partnerstwa firmy Procter & Gamble i Fundacji Nasza Ziemia.
       Do realizacji projektów w ramach programu zakwalifikowanych zostało 200 szkół z całej Polski, miedzy innymi nasza szkoła. Dzięki temu mogliśmy powalczyć o grant w wysokości 2000 zł i... udało się! (laureaci - http://www.pgrozwija.pl/konkurs.html).
       Dzięki zwycięstwu w konkursie grantowym założymy w naszym ogrodzie Obserwatorium Kosa Ciekawskiego – tam będziemy mogli wraz z uczniami zajrzeć w głąb profesjonalnego kompostownika, aby zobaczyć jego mieszkańców i widzieć, co się w nim dzieje. Dzięki „lupie podziemnej”, będzie można obserwować życie np. dżdżownic, skorków i innych zwierząt żyjących w glebie, a przy pomocy „peryskopu próchna” podglądniemy życie w próchniejącym drzewie. Dzięki tej dotacji powiększymy zestaw edukacyjnych tablic w szkolnym ogrodzie „Zielony Zakątek”. Nauka będzie z pewnością bardzo ciekawa!
      
      
Dorota Życzkowska, SP 18
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama