UWAGA!

Obywatele dla demokracji – ruszył konkurs

O szczegółach konkursu skierowanego do organizacji pozarządowych dowiedzieć się będzie można podczas spotkania informacyjnego już we wtorek, 8 października, w biurze Stowarzyszenia ESWIP.

Wspieranie udziału mieszkańców w życiu publicznym, upowszechnianie praw człowieka, przeciwdziałanie dyskryminacji, w tym zjawiskom rasizmu, zwalczanie nienawiści itp. problemy chcą rozwiązywać niektóre organizacje pozarządowe. Jeśli mają pomysł, ale brakuje im na to pieniędzy, dla nich jest ogólnopolski konkurs „Obywatele dla demokracji”.
       Wnioski do konkursu przyjmowane są do 15 października. To zatem ostatni dzwonek, żeby dowiedzieć się, jak poprawnie przygotować swój pomysł. W tego rodzaju konkursie podobno nie jest to aż tak skomplikowane. – Udogodnieniem dla starających się o pieniądze organizacji jest to, że przy tym konkursie na początek trzeba przygotować wyłącznie fiszkę projektową, czyli należy swój pomysł opisać w dosyć skróconej formie. Organizacja jest zobowiązana przedstawić swój pomysł w sposób szczegółowy dopiero po otrzymaniu pozytywnej oceny komisji. To duże udogodnienie, ale wiążące się też z dobrą znajomością wytycznych, o których będziemy rozmawiać podczas wtorkowego spotkania – informuje Maciej Bielawski ze Stowarzyszenia ESWIP.
       Spotkanie odbędzie się 8 października o godz. 11 w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP, ul. Związku Jaszczurczego 17 (sala 19, na parterze).
      
Jola Prokopowicz, Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama