UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Odjazdowy Bibliotekarz Elbląg 2012

Elbląg, Odjazdowy Bibliotekarz Elbląg 2012

Odjazdowy Bibliotekarz to rajd rowerowy bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich miłośników książki, bibliotek i rowerów, organizowany podczas Tygodnia Bibliotek. Odjazd w sobotę 12 maja o godzinie 11!

Rajd ma na celu integrację środowiska bibliotekarskiego, walkę ze stereotypowym postrzeganiem bibliotekarzy, kreowanie pozytywnego wizerunku zawodu, promowanie bibliotek i czytelnictwa oraz propagowanie roweru jako środka lokomocji.
       Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu i Biblioteka Elbląska dołączają do akcji zapoczątkowanej przez Sekcję Bibliotek Niepaństwowych Szkół Wyższych w Łodzi.
      
       sobota, 12 maja
       godz. 10.30 - otwarcie wystawy „Zakładki i rzeczy znalezione w książkach” w Bibliotece Elbląskiej
       godz. 11 - rozpoczęcie rajdu rowerowego spod Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu i Biblioteki Elbląskiej przy ul. Świętego Ducha (trasa rowerowa ok. 6 km)
      
       godz. 11.30 - rozgrzewka i instruktaż Nordic Walkingowy przy Filii nr 3 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Piłsudskiego
       godz. 12 - wymarsz z kijkami (trasa kijkowa ok. 2 km)
      
       Rowerzyści i kijkowcy spotykają się przy muszli koncertowej w Bażantarni i uczestniczą w pokazie udzielania pierwszej pomocy.
       Na zakończenie zapraszamy uczestników na ognisko (uczestnicy rajdu proszeni są o zabranie zestawu piknikowego: kiełbaska, napoje, koc).
      
       Zapisy na imprezę:
       w Bibliotece Pedagogicznej wypozyczalnia@wmbp.edu.pl 55 237 62 62
       w Bibliotece Elbląskiej dzieci@bibliotekaelblaska.pl 55 611-31-69 i jej filiach w całym mieście.
      
       Organizatorzy: Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu i Biblioteka Elbląska.
      
Anna Szeląg, Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama