UWAGA!

Odkrywają Centrum Tańca

 Elbląg, Odkrywają Centrum Tańca
fot. nadesłana

Dziewczynki oglądają sukienki, chłopcy trofea i medale - Centrum Tańca Promyk zaprasza na cykl Spotkania z Promykiem, podczas którego przedszkolaki i uczniowie z pierwszych klas szkół podstawowych mogą uczestniczyć w zajęciach tanecznych i zwiedzaniu Centrum Tańca.

Podczas spotkania w „Promyku” dzieci zwiedzają sale taneczne, podziwiają sukienki formacyjne i trofea sportowe. Każde z nich może sprawdzić ile ważą puchary i medale. Oglądają także film o sportowym tańcu towarzyskim i aspektach tańca. Najbardziej oczekiwaną częścią są jednak zajęcia taneczne prowadzone przez instruktora.
       - Na zajęcia zapraszamy przede wszystkim dzieci ze szkół podstawowych, z klas I-III, a także grupy przedszkolne – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. – Dzieci z zajęć wychodzą zmęczone, ale bardzo zadowolone. Zachwyca je wszystko, nawet wielkość sali tanecznej. Dodatkowo na każde dziecko czeka drobny upominek.
       Zainteresowani mogą umówić się na spotkanie, wystarczy zadzwonić pod numer: 55 611 01 30/40. Koszt wizyty - 5 złotych (od osoby).
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama