UWAGA!

----

Odlotowa zabawa

 Elbląg, Mina bezcenna. Jak uśmiech w Dzień Dziecka
Mina bezcenna. Jak uśmiech w Dzień Dziecka (fot. mm)

Dzień Dziecka to szczególne święto. Elbląski Aeroklub, Fundacja na Rzecz Warmii i Mazur oraz wiele organizacji i osób prywatnych sprawiło, że na twarzach wszystkich dzieci, które przybyły dziś na lotnisko, zagościł uśmiech. Zobacz zdjęcia.

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, odbył się festyn pn. „Dzieciaki w natarciu”. Wśród atrakcji, które zostały przygotowane dla dzieci były m.in.: dmuchane zjeżdżalnie, pokazy sprzętu wojskowego, strażackiego i policyjnego, strzelanie z łuku, zawody w puszczaniu modeli samolotów, nauka udzielania pierwszej pomocy i wiele, wiele innych atrakcji. Największym zainteresowaniem, tradycyjnie, cieszyły się pojazdy służb mundurowych, ale także wiatrakowiec oraz pokaz tresury psa Straży Granicznej. Na zakończenie odbył się emocjonujący pokaz skoków spadochronowych.

  Elbląg, Tradycyjnie, dużym zainteresowaniem cieszyły się pojazdy służb mundurowych
Tradycyjnie, dużym zainteresowaniem cieszyły się pojazdy służb mundurowych


       Dzieci uśmiechnięte „od ucha do ucha”, ale i dorośli znaleźli coś dla siebie. Najmłodsi jednak - dodatkowo - mogli liczyć na upominki od organizatorów.
       Festyn odbył się po raz kolejny i miejmy nadzieję, że za rok frekwencja będzie równie dobra. Mimo, że lotnisko jest na obrzeżach miasta to rodzice przybyli ze swoimi maluchami, bo przecież czego się nie zrobi dla uśmiechu dziecka...
      

mm

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • beznadziejna impreza. dmuchańce płatne, straż i policja stały i nic nie robiły. żenada
  • Jaki portal taka fotorelacja Zero zainteresowania
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    bandi50(2013-06-01)
  • Helikopter? Jaki helikopter? To jest WIATRAKOWIEC !!! Kto to pisał???
  • Beznadzieja po raz drugi. .. szok. .. wszedłem z dziecmi i wyszedłem zjazddy 5min dycha - szok Wolałem wydać stówke na imrezce na siódemce Co mnie boli - chodziło 5 panów jeden we frajer. ski kapelusiku z jakis tam parti politycznych i co Reklamowali swoje zaprzyjaznienie do Elbląga Haha Następny pan apropo siódemki z zachwytem bawił swoje dziecko ze Słoniną w gębie !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    TYlko pi s(2013-06-01)
  • Ku. .. .gdzie byliście elbląscy malkontenci??? Zgadzam się. zjężdżalnie powinny być za free, ale" Denar" przynajmniej klamoty wystawił :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Lukacz(2013-06-02)
  • Jak to w naszym zasranym Elblagu. .. lipa jakich malo, ,, ,! ! !
  • zróbcie lepszą imprezę i przestańcie marudzić. Tak impreza jaki budżet. Świat czeka z otwartymi rękoma na takich "kreatywnych" malkontentów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zmęczony ludzką głupotą(2013-06-02)
  • Było super! Za rok też przyjdę z dziećmi!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    tatolato(2013-07-08)
Reklama