[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej w ZSEiO

 
Elbląg, Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej w ZSEiO
fot. nadesłana

Uczniowie Technikum przy ZSEiO w Elblągu wzięli udział w XXVIII Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej, która należy do jednej z najbardziej popularnych pod względem liczby uczestników.

Celem Olimpiady jest edukacja ekonomiczna młodzieży, umacnianie wiedzy o współczesnej gospodarce oraz wspieranie rozwoju uczniów szczególnie uzdolnionych. Przyjęta formuła Olimpiady ma na celu zarówno sprawdzenie zdobytej wiedzy ekonomicznej, jak i sprzyjanie rozwojowi samodzielnego myślenia.
       Zawody I stopnia (szkolne) XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się na terenie całego kraju 5 listopada, w tym także w elbląskim technikum kształcącym w zawodzie technik ekonomista. Zawody szkolne miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów: jednego pytania o charakterze ogólnym nawiązującego do hasła przewodniego Olimpiady: „Polska droga do wolności gospodarczej. 25 lat transformacji”; zadania z podstaw ekonomii i 30 pytań testowych.
       Ogłoszenie wyników I etapu nastąpi w grudniu. Naszym uczniom życzymy sukcesów.
       Honorowy patronat nad XXVIII Olimpiadą objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.
      
      
Technikum przy ZSEiO w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama