UWAGA!

Oni Cię urządzą

2019-09-03
13:48
 
Oni Cię urządzą

Jeśli szukasz pomocy w wykończeniu mieszkania, nie masz czasu na jeżdżenie po sklepach, a projekt wnętrza wolałbyś powierzyć profesjonalistom, to dobrze trafiłeś. Urządzamy wnętrza „pod klucz” – projektujemy, wykańczamy i wyposażamy. Wszystko to w terminie, w ramach ustalonego budżetu i z dbałością o najwyższą jakość.

Kompleksowe remonty dla rynku wtórnego
       Zajmujemy się mieszkaniami z rynku wtórnego od A do Z nadając im zupełnie nowe oblicze. Korzystając z naszych usług oszczędzisz nie tylko czas i pieniądze, ale przede wszystkim unikniesz chaosu związanego z generalnym remontem. Przeprowadzimy Cię przez ten zawiły proces możliwie najłagodniejszą drogą. Odbierzesz klucze do gotowego, zupełnie odmienionego mieszkania.
      
      
       Wykończenie mieszkań z rynku pierwotnego

       Ofertę kierujemy do osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań, w 100% dostosowanych do własnych potrzeb i oczekiwań. To wszystko wykonamy dla Ciebie i za Ciebie - ale zawsze w pełnym porozumieniu.Nasz zespół to sprawdzeni specjaliści od remontów i wykończeń wnętrz, którzy uczciwie i terminowo zmieniają w rzeczywistość to, co klienci zobaczą na projekcie.
      
       Wyposażenie dodatkowe
       Urządzimy Cię pod klucz – u nas możesz zamówić wszystkie pozostałe niezbędne elementy wykończenia: kuchnie, zabudowy, oświetlenie, a na końcu meble ruchome i dodatki.
       Zapraszamy na www.amkwnetrze.pl i na pasaż handlowy.
      

       ------ materiał sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej