UWAGA!

Oni czują rytm!

2015-10-12
18:00
 

To coś dla tych starszych, jak i tych młodszych. Rozwija, uczy koordynacji, daje satysfakcję. Taniec to jedna z najstarszych form ruchu i sposobów na wyrażenie emocji. Studio Tańca Hipnotic doskonale czuje jego rytm i zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się 14 października!

A w programie cała moc atrakcji! Już 14 października o godz. 11 w Studiu Tańca Hipnotic pojawią się szczypiornistki Startu Elbląg. Przebojowe zawodniczki będzie można zobaczyć w akcji, ale tym razem na parkiecie. Zawodniczki elbląskiego klubu pokażą, że potrafią świetnie się bawić i uczyć czegoś nowego. 
       Oprócz tego uczniowie Studio Tańca Hipnotic pokażą, na co ich stać i jak sobie radzą z tańcem, a każdy kto odwiedzi szkołę będzie mógł sprawdzić jaką ofertą dysponuje.
       A jest w czym wybierać – hip- hop, house, dancehall, disco- dance, tańce towarzyskie, a także absolutna nowość, czyli popping. To rodzaj tańca wywodzący się z Kaliforni, jest energiczny i angażuje wszystkie części ciała. Do wyboru jest również zumba i zumba kid, a także inna nowość - salsation. To połączenie tańca i fitnessu, a zajęcia te są i dla początkujących, i profesjonalistów.

 

Zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych, coś dla siebie znajdą tutaj maluchy, starsze dzieci, młodzież oraz dorośli (jedyny warunek, jaki musi być spełniony, żeby dana grupa istniała to odpowiednia ilość chętnych). Drzwi otwarte to również dobra okazja dla szkół, które z okazji Dnia Edukacji Narodowej planują specjalne zajęcia. Wystarczy zadzwonić i umówić się, trzeba jednak pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona.
       Będą konkursy, nagrody i mnóstwo pozytywnych wrażeń! Drzwi Otwarte potrwają od godz. 10 do 16. 
       Zainteresowany? Bądź na bieżąco i sprawdzaj informacje na facebooku Studio Tańca Hipnotic!
      

      


      
       Studio Tańca Hipnotic
      
ul. 1 Maja 54 (dawna kawiarnia Mocca)
       Tel: 510 179 863
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do soboty
       Od godz. 8 do 21
      
      
      
------------Reklama-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej