[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy „Urodzone Sercem”

Elbląg, Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy „Urodzone Sercem”
Fot. AD.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, iż od 16 lutego w Elblągu ponownie rozpoczął działalność Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy. W tym roku Ośrodek jest prowadzony przez „Urodzone Sercem” Stowarzyszenie Wspierających Adopcję.

Pozostajemy pod tym samym adresem, czyli przy ul. Winnej 9, pok. 408, tel./fax 55 236 29 49, e-mail: oao@adopcja.elblag.com.pl.
       Zapraszamy na stronę internetową www.adopcja.elblag.com.pl, gdzie m.in. można skorzystać z pomocy ekspertów różnych specjalności.
       Ośrodek jest czynny codziennie w godz. od 8 do 15, a w czwartki od 8 do 17. Przy Ośrodku uruchomiono Punkt Konsultacyjny, w którym będą pełnić dyżury psycholodzy i pedagodzy (w każdy czwartek w godz. 16-17).
      
       Do Ośrodka możesz zwrócić się, gdy:
       – Chcesz zaadoptować dziecko.
       – Chcesz zaopiekować się dzieckiem jako rodzina zastępcza.
       – Chcesz zostać rodzicem zastępczym z profesjonalnymi umiejętnościami pomocy opuszczonym dzieciom.
       – Stoisz przed koniecznością oddania dziecka pod opiekę rodziny zastępczej.
       – Potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu problemów z przyjętym dzieckiem.
       – Jesteś adoptowanym dzieckiem i szukasz korzeni.
      
      
      
Piotr Gałka, SWA
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama