UWAGA!

Oszczędzali i wygrali

 Elbląg, Oszczędzali i wygrali
(fot. nadesłane)

Zakończył się ogólnopolski konkurs PowerSaver, którego jednym z trzech laureatów zostało Gimnazjum nr 9. Szkoła pokazała, że młodzież posiada dużą świadomość ekologiczną i potrafi odpowiedzialnie korzystać z rozmaitych sprzętów multimedialnych, oszczędzając energię elektryczną.

Zwycięzcy 9 września odebrali od organizatorów – firmy Hypermedia sp. z o.o. godną pozazdroszczenia nagrodę o wartości 24400 zł w postaci: tablicy interaktywnej, laptopów i innych sprzętów komputerowych. Dyrektor Gimnazjum nr 9 - Hanna Targońska nie kryła zadowolenia, mówiąc: - Ta nagroda jest dla nas szczególnie cenna, gdyż z pewnością ułatwi pracę zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Tym samym pozwoli na uatrakcyjnienie zajęć oraz poszerzy i tak już bogatą ofertę naszego gimnazjum.
      
Marta Mierzwa - Gałkowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • No gratulacje:)
 • Gratulacje, kryzys gospodarczy w pełni a od dziecka uczymy naszych żaków jak zmniejszać wpływy do budżetu.
 • Szkoła - gimnazjum nr 9 ma sukcesy i gratuluję. Żal tylko że obiecana budowa sali gimnastycznej znów pozostanie tylko obietnicą bez pokrycia. WSTYD ten kto obiecał powinien się rozebrać do stroju gimnastycznego i pobiegać na dworze tak jak to muszą robić uczniowie. Za parę lat podziękują politykom w wyborach, szkoda że nie teraz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  meloman(2010-09-14)
 • przypomina mi to sytuację kiedy tatuś mojego znajomego ufundował nagrodę dla syna za to że ten posiadał 1,8m. wzrostu otóż jaką realną korzyść ma uczeń oszczędzający prąd lub wodę w państwowej szkole? rozumiem "wszystkim" by żyło się lepiej wszystkim każdy musi oszczędzać "państwowe"(nasze), szkoda że tylko jedna szkoła się zlitowała nad nami. Ciekaw jestem jakimi argumentami przekonali uczniów, cóż to za tajemnicza nauka?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szkoła magii(2010-09-14)
 • a jednak, argumentem jest kasa! czyli już od małego szkoła uczy "rachunków", cóż za altruistyczna szkoła dzieci zadbały o szkołę bez żadnych "zbędnych kwestii", ach! wierzę w was dzieciaki, cóż za czyn społeczny dla szkoły, życzę samych piątek i powrotu do czasów bez bezrobocia!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  oświecony magik(2010-09-14)
 • haha dobre do tablicy i reszty sprzetow-- jak narazie nie mamy dostępu---. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tralalala(2010-10-18)
Reklama