UWAGA!

Otwarcie Szkolnego Ośrodka Kariery w Milejewie

 
Elbląg, Otwarcie Szkolnego Ośrodka Kariery w Milejewie
fot. nadesłana

Od lipca br. Gimnazjum w Milejewie realizuje projekt Doradztwo edukacyjno-zawodowe dla uczniów Gimnazjum w Milejewie. 20 grudnia uroczyście otwarto w szkole Szkolny Ośrodek Kariery

Celem porojektu jest takie pokierowanie karierą gimnazjalistów, by w przyszłości nie zasilali szeregów bezrobotnych, ale potrafili wybrać szkołę średnią i ewentualne studia tak, by znaleźć pracę. W ramach projektu prowadzone są zajęcia indywidualne i grupowe z doradcą zawodowym, uczniowie uczestniczą w wyjściach do zakładów pracy, planowane są również wyjazdy na Targi Szkół Średnich corocznie organizowane w Elblągu oraz wizyty w szkołach średnich.
       20 grudnia uroczyście otwarto w szkole Szkolny Ośrodek Kariery, w którym będzie odbywała się część zajęć. Warto nadmienić, że całość została wyremontowana i kompletnie wyposażona w nowoczesny sprzęt komputerowy i multimedialny, który posłuży do realizacji zajęć. Każdy gimnazjalista zostanie objęty kompletnym poradnictwem edukacyjno- zawodowym, tak by świadomie podejmował decyzje wpływające na jego dalszy rozwój, był otwarty na ciągle zmieniający się rynek pracy.
      
Jolanta Piotrowska, szkolny koordynator projektu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama