UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Otwórz swój umysł!

Elbląg, Otwórz swój umysł!

Tej jesieni młodzież otrzyma możliwość realizacji swoich pasji, idei, pomysłów. Fundacja Pokolenia uruchomi Program Grantowy „Otwórz swój umysł! Użyj swoją energię!” dla młodzieży z terenu Miasta i Gminy Tczew.

Fundacja Pokolenia jest organizacją pozarządową prowadzącą od kilku lat programy grantowe na terenie Powiatu Tczewskiego i Nowodorskiego między innymi takie, jak: „Działaj Lokalnie” czy też „Pracownia Umiejętności”. Od września tego roku ruszy nowy program grantowy skierowany do grup młodzieżowych w wieku 15 - 30 lat chcących realizować zaplanowane przez siebie inicjatywy o charakterze społecznym, kulturalnym, rozwijające umiejętności techniczne i wykorzystujące nowoczesne technologie.
       Program Grantowy „Otwórz swój umysł! Użyj swoją energię!” to narzędzie do przeprowadzenia ciekawego wydarzenia, dzięki któremu na swój własny, niepowtarzalny sposób będzie można odcisnąć piętno na lokalnym otoczeniu, społeczności. Ten program to sposób na to by zaistnieć, by być aktywnym, by być twórczym, by zrobić coś ciekawego!
       Ogłoszenie Programu Grantowego „Otwórz swój umysł! Użyj swoją energię!” oraz szczegóły dotyczące konkursu zostaną opublikowane na początku września. Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie Fundacji Pokolenia: www.fundacjapokolenia.pl oraz obserwowania lokalnych mediów.
       Partnerem finansowym Programu Grantowego „Otwórz swój umysł! Użyj swoją energię!” jest firma Flextronics.
      
Bartosz Rief, Fundacja Pokolenia
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama