UWAGA!

OWIES zaprasza na szkolenie

 Elbląg, OWIES zaprasza na szkolenie
Fot. nadesłane

Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu zachęca organizacje pozarządowe, chcące założyć działalność gospodarczą lub prowadzić odpłatną działalność statutową, do udziału w bezpłatnym szkoleniu. Szkolenie odbędzie się w dniach 24–25 czerwca w Hotelu Srebrny Dzwon w Kadynach.

Działalność gospodarcza organizacji i prowadzenie działalności statutowej odpłatnej to działania z zakresu ekonomii społecznej. Po co organizacjom takie działania? Najbardziej mierzalny efekt, to szansa na zyskanie wkładu własnego do projektów i realizacji celów statutowych. Tych, którzy chcą uzyskać więcej informacji, Ośrodek zaprasza na szkolenie z zakresu zakładania, funkcjonowania i zarządzania podmiotami ekonomii społecznej. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.
      
       Szkolenie odbędzie się w dniach 24-25 czerwca w Hotelu Srebrny Dzwon w Kadynach (www.srebrnydzwon.pl). Skierowane jest do organizacji pozarządowych z terenu powiatów: elbląskiego (ziemskiego i grodzkiego), ostródzkiego, braniewskiego i iławskiego.
      
       Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny na stronie www.owies.org.pl) i przesłanie go na adres e-mail: j.kenska@eswip.pl lub fax: 055 236 27 16. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca br. Udział w szkoleniu jest telefonicznie potwierdzany przez organizatora.
       Organizatorem szkolenia jest Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej prowadzony przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.
      
       Szkolenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
      
Joanna Keńska

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama