UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Partnersko z seniorami

Od kilku miesięcy Fundacja Elbląg prowadzi kampanię społeczną na rzecz aktywizacji elbląskich seniorów. Jednym z jej elementów są billboardy wiszące w naszym mieście. Teraz czas na kolejny krok - zawiązanie partnerstwa.

Pierwsze spotkanie w ramach tworzonego partnerstwa odbyło się w miniony piątek w siedzibie Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych w Elblągu. Partnerstwo będzie miało na celu podjęcie systemowych prac skierowanych na reprezentantów III wieku, integrując przy tym organizacje seniorskie, kombatanckie i instytucje działające z i na rzecz seniorów.
     W najbliższym czasie partnerstwo opracowywać będzie plan działań na rzecz seniorów elbląskich. Jednym z zadań będzie wypracowanie założeń konkursu grantowego, na który przeznaczonych zostanie do 15 000 zł.
     - Chcemy pomóc naszym seniorom w tych działaniach, dlatego też w najbliższym czasie zorganizujemy dwudniowe warsztaty wyjazdowe, podczas których, pod okiem moderatora, wypracowane zostaną podstawowe założenia dotyczące partnerstwa. Program będzie podstawą do działań na co najmniej dwa lata - mówi Gabriela Zimirowska z Fundacji Elbląg, koordynator projektu „Barwy III wieku".
     Po zakończeniu projektu partnerstwo przekształci się w stałą komisję zarządzającą powstałym Funduszem Aktywności Seniorów. Środki pochodzące z Funduszu będą wspierać działania podejmowane przez elbląskie organizacje seniorskie.
     Utworzenie partnerstwa jest jednym z działań realizowanych przez Fundację Elbląg w ramach projektu „Barwy III wieku - wspieranie aktywności elbląskich seniorów”. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej.
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama