UWAGA!

Pieniądze dla bezrobotnej młodzieży

W związku z utworzeniem nowego Funduszu Młodzieżowego Fundacja Elbląg zachęca organizacje pozarządowe do składania projektów na realizację programu mającego na celu rozwój aktywności młodzieży zagrożonej bezrobociem. Do podziału jest 10 tys. zł.

Jak informuje Arkadiusz Jachimowicz, prezes Fundacji Elbląg organizacje mogą otrzymać pieniądze na program dotyczący młodzieży działającej w trzech obszarach: wolontariat (m.in. działania promujące wolontariat, projekty praktyczne włączające wolontariuszy do akcji społecznych oraz praca na rzecz osób III wieku), młodzieżowy biznes (m.in. działania na rzecz samozatrudnienia młodzieży, tworzenia przez nich własnych firm, przekazywania wiedzy przez biznesmenów), organizacje młodzieżowe (m.in. inicjowanie powstawania organizacji młodzieżowych przy szkołach, projekty prezentujące dorobek organizacji młodzieżowych, projekty wzmacniające te organizacje).
     Wysokość dotacji, jaką organizacja może otrzymać od Fundacji, wynosi do 70 proc. całkowitych kosztów projektu, który musi zostać zrealizowany w okresie od 1 października do 31 grudnia br. Fundacja Elbląg przeznacza na konkurs grantowy w roku 2004 do 10 tys. zł.
     Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie wniosku, który jest dostępny w biurze Fundacji Elbląg, ul. Zw. Jaszczurczego 17 oraz na stronie www.fundacja.elblag.pl . Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w biurze Fundacji do 20 września. Umowy zostaną podpisane do 30 września br.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama