UWAGA!

Pierwsi z wielu

W Elblągu zakończył się pierwszy z całego cyklu kurs dla osób bezrobotnych. Pieniądze na szkolenia pochodzą z unijnego funduszu Phare.

Jako pierwsi dyplomy odebrali uczestnicy 4-miesięcznego kursu dla przyszłych magazynierów i sprzedawców. Uczestnicy kursu uważają, że są dobrze przygotowani do szukania pracy i wykonywania nowego zawodu.
     - Atmosfera była wspaniała, mieliśmy świetnych nauczycieli, praktyki i naukę obsługi komputera, niektórzy z nas otrzymali już oferty pracy - cieszą się kursanci.
     Dzięki unijnym pieniądzom kursanci otrzymali wszystkie niezbędne pomoce naukowe, stypendia oraz zwrot kosztów dojazdów. Jak podkreśla Beata Chrościcka z Pomorskiej Akademii Kształcenia Zawodowego w Elblągu, pomoc funduszu Phare pozwoliła na realizację wyjątkowo bogatego i obszernego programu zajęć.
     - Były zajęcia z bhp, minimum sanitarnego, technik obsługi klienta, towaroznawstwa, gospodarki magazynowej, obsługi kas fiskalnych i wózków jezdniowych - wylicza Beata Chrościcka . - Wszyscy otrzymają dwujęzyczny certyfikat unijny PHARE 2001 i zaświadczenia ukończenia szkolenia zgodne z wymogami ministra edukacji narodowej.
     Szkolenie to część dużego projektu, który obejmuje całe województwo warmińsko - mazurskie. Dzięki różnego rodzaju kursom nowy zawód lub nowe umiejętności zdobędzie 2,5 tysiąca mieszkańców regionu.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Tak "skompresowane niusy" dają nieoczekiwane efekty (obsługa kas fiskalnych i wózków jezdniowych)^_^ Czyżżżby już zarejestrowano "Pomorską Akademię Kształcenia Zawodowego w Elblągu"?
  • Rewel ty pseudointeligencie - wszystko i wszystkich krytukujesz ! Nigdy nie czytałem żadnych słów poparcia czy podpowidzi do racjonalnego działania ? Jesteś jakiś wykrzywiony życiowo , porzucony , zdradzony ?
  • Vavel - z takim nastawieniem, to nawet moje pochwały odbierzesz jako sarkastyczne złośliwości (kojarzysz?)... Styl, poziom i efekty pracy pBeaty zasługują na rzetelniejszy materiał, ale Ty wolisz rwelowi... to prostsze~_~
Reklama