UWAGA!

Pierwsza pomoc przedmedyczna. Bezpieczeństwo podczas wakacji - szkolenie w EPT

 Elbląg, Pierwsza pomoc przedmedyczna. Bezpieczeństwo podczas wakacji - szkolenie w EPT

Elbląski Park Technologiczny przy współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, zapraszają na bezpłatne szkolenie: „Pierwsza pomoc przedmedyczna. Bezpieczeństwo podczas wakacji”.

Spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2022 r. o godz. 10:00 w Elbląskim Parku Technologicznym, ul. Sulimy 1.

Program szkolenia obejmuje m.in. najczęstsze zagrożenia na wakacjach, ratownictwo wodne, pierwszą pomoc w wodzie, zasady resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

Poznanie zasad pierwszej pomocy, której możemy udzielić komuś jeszcze przed przyjazdem lekarza czy pogotowia, to kwestia bardzo ważna. Zwłaszcza podczas wakacyjnych wyjazdów, jesteśmy narażeni na różne niebezpieczeństwa. Należy liczyć się z tym, że w trakcie letniego wypoczynku, możemy spotkać się z sytuacją, w której niezbędne będzie udzielenie pierwszej pomocy.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 17 czerwca:

- mailowo na adres: magdalena.mikula@ept.umelblag.pl,

- telefonicznie: 55 237 47 38.

 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (pierwszeństwo udziału mają lokatorzy EPT)

Elbląski Park Technologiczny
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • I to jest ta świeżość nowego dyrektora? To jest ta innowacyjność? Taki pomysł na rozwój parku ma dyrektor, czyli organizowanie spotkań i szkoleń? Tym ma stać ept w skali kraju? Żenujące. Zero wizji i perspektyw...
 • To takim programem ujął pan przebierający się w mundur "legionowy" prezydenta by zostać "szefem" EPT? Bo to nie pierwsze takowe szkolenie i dlaczego pierwszeństwo mają lokatorzy tegoż przybytku? Jakie koszty ponoszą mieszkańcy Elbląga na "funkcjonowanie" EPT? No i ten podpis, to budynek umie... pisać?
 • Zapraszam na bezpłatne kursy pierwszej pomocy nawww.kursysos.pl Hashtagi: #pierwszpomoc, #kursysos
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Kursysos.pl(2022-06-08)
 • Pierwsza pomoc bardzo się przyda bo większość kredytobiorców za chwilę pójdzie popełniać samobójstwa. a tymczasem czasy rodem z PRL-u wróciły w pełnym rozkwicie. posłowie tzw. zjednoczonej prawicy terroryzują urzędników grożąc ich zwolnieniami w reakcji na ich uzasadnione i prawdziwe opinie o sytuacji gospodarstw domowych większości Polaków. Kaczyński jednak ma nosa i w porę zareagował na wyskoki swoich OSŁÓW, którym wydaje się że są co najmniej nadludźmi, przejawiającymi głęboką pogardę do ciężko pracujących za przysłowiową miskę ryżu (autorstwa Morawieckiego). Szkolcie się obywatele, bo czekają was coraz gorsze czasy, a pomocnej dłoni ze strony rządu długo nie zobaczycie. czego by obecnie prezes z Nowogrodzkiej nie zrobił, smród z Pacanowa pozostał i wywiercił kolejną dziurę w kadłubie tonącego okrętu.
Reklama