UWAGA!

Pierwszy dzień wiosny w SP 1

 
Elbląg, Pierwszy dzień wiosny w SP 1

Rok szkolny 2011/2012 ogłoszono rokiem „Szkoły z pasją”. Wielu naszych uczniów rozwija zainteresowania w szkole, jak i poza nią. Nie zawsze wiemy, czym się pasjonują. Ale tak było dotąd... Pierwszy dzień wiosny postanowiliśmy uczcić zabawą, którą nazwaliśmy „Mam talent”.

Uczniowie klas IV-VI, którzy mieli chęć i odwagę, popisywali się swoimi zdolnościami przed rówieśnikami i nauczycielami. Prezentacje odbywały się w różnych kategoriach. Na parkiecie można było podziwiać układy i choreografie niczym z „You Can Dance”, występy muzyczne jak z „Bitwy na głosy” oraz inne umiejętności, np. akrobacje, grę na telefonie komórkowym.
       Publiczność reagowała bardzo żywiołowo, dopingując swoich faworytów i wspierając ich kolorowymi transparentami. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkościami i innymi drobiazgami. Zabawa była przednia. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy tę imprezę i inni uczniowie odważą się zaprezentować to, co potrafią najlepiej, swoją pasję. Już zabieramy się do intensywnych ćwiczeń! Wiosna nas uskrzydla!
      
      
Dorota Popowska, polonistka z SP 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama