UWAGA!

Pikieta w sprawie sądów i wyborów

 
Elbląg, Pikieta w sprawie sądów i wyborów

Dzisiaj (24 listopada) w ponad 70 miastach w Polsce odbędą się demonstracje w sprawie wolnych sądów i wyborów. W Elblągu pikieta odbędzie się o godz. 19 przed Sądem Okręgowym przy pl. Konstytucji.

- Bez wolnych sądów i wolnych wyborów nie ma wolnej Polski! Na sąsiadującej z nami Białorusi najpierw przejęto instytucje, a później zaczęto fałszować wybory. Ostatnie, niezmanipulowane głosowanie odbyło się tam 21 lat temu! Od tego czasu rządzi tam Łukaszenka. Nie chcemy, aby ten scenariusz potwierdził się również w Polsce – piszą organizatorzy elbląskiego protestu, zachęcając mieszkańców, by teraz - tak jak w lipcu gdy ważyły się losy ustaw reformujących sądy - wyszli protestować.
       Listopadowy protest odbywa się pod hasłem „3 razy W – Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska”.
      
KOD Grupa w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Będziecie zbierać na nowego IPhona dla szefa ?
 • Znowu bedzie grupka SB-kow ktorej obnizyli emeryturki z 12 000 do 2000 :) Portel tylko dajcie zdjecia ich aby mozna bylo zobaczyc tych co znecali sie nad Polakami w czasach komuny !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  6
  Polak_FRANCJA(2017-11-24)
 • banda hipokrytów! niech się ktoś wypowie kogo sąd skrzywdził, odechce Wam się wtedy protestowania nad zmanipulowanym problemem. .
 • Szanujcie tych, którzy zostali wybrani w WOLNYCH WYBORACH i lepiej zajmijcie się realnymi problemami. Zamiast jakiejś durnej pikiety, zaproponujcie swój pomysł na poprawę, a nie tylko " a oni to, a oni tamto" !! Porówna te wasze protesty, do bachora tarzającego sie po podłodze w sklepie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  3
  dawna16(2017-11-24)
 • żenada!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  2
  flihsuidgv(2017-11-24)
 • 1.Wolne sądy - sędzia Milewski - ustala telefonicznie skład sędziów 2.Wolne wybory - wybory samorządowe - PSL 24 %, w niektórych okręgach 30 % głosów nieważnych 3.Wolna Polska - wyrywanie laptopa w redakcji, która opublikowała nagrania w restauracji SOWA i PRZYJACIELE. .. ..
 • A POSZLI WON ! Rozgonić, spałować i pozamykać tych kiboli i wezwać posiłki antyterrorystów z Olsztyna.
 • Wiecie wy zapalczywe pisochwały, że wam też się wkrótce dostanie. Wasz szef, potrzebuje was teraz, ale jak już osiągnie to co chce, wypluje was jak starą gumę do żucia. Pamiętajcie, PIS i PO to tacy sami cwaniacy, różni ich tylko sposób omamiana ludzi.
 • Agent Bolek wraz ze swymi kolegami UB-ekami zaczął już wczoraj.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  5
  rolio(2017-11-24)
 • Kompletnie nie rozumiem tej totalnej opozycji. Świat się zmienia, ewoluuje i rozwija się, a oni chcą, aby wszystko zostało po staremu. Nie wiem, czy oni są zacofani, czy popie. .. .. .Przeszliśmy komunizm, teraz mamy kapitalizm, czyli zmiana ustroju, co wymaga gruntownego przebudowania państwa. PO zamiast w tym pomóc, skarży się w Brukseli, zbiera ludzi na jakieś śmieszne demonstracje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  4
  pgrj'p(2017-11-24)
 • Nikt nie przyjdzie bo z KODEM nikt sie nie identyfikuje.
 • Zaproście BOLKA
Reklama