UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Piknik ortograficzno-językowy w „Światowidzie”

2015-09-23
12:00
 
Piknik ortograficzno-językowy w „Światowidzie”

Już w najbliższy czwartek, 24 września o godz. 10 Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na piknik ortograficzno-językowy. W programie pikniku przewidziano wiele atrakcji.

Wśród atrakcji znajdą się m.in. gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, debata „Słowo rani bardziej niż ostry miecz”, prelekcje językowe. Na scenie zaprezentują się laureaci konkursu krasomówczego „Mówić - to mało trzeba mówić do rzeczy”. Rozstrzygniemy także finałowe dyktando, a najlepszej drużynie przyznamy puchar „Najlepszego warmińsko-mazurskiego Ortografa”.
      
       Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Prezes Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej – Jacek Protas.
      
       Program imprezy:
       10:00 – 10.30
       Otwarcie pikniku, informacja o projekcie, zaproszenie do udziału w grach i zabawach.
       10:30 – 11.00
       Finałowe dyktando o tytuł „Najlepszego Warmińsko-Mazurskiego Ortografa”.
       11.00 - 12.00
       Prelekcje na temat kultury języka.
       Występ laureatów konkursu krasomówczego „Mówić – to mało, trzeba mówić do rzeczy”.
       12.30 - 13.30
       Debata z udziałem nauczycieli, dziennikarzy, psychologów i samorządowców „Słowo rani bardziej niż ostry miecz”.
       13.45 - 14.00
       Wręczenie nagród w konkursie o tytuł „Najlepszego Warmińsko-Mazurskiego Ortografa” oraz laureatom konkursu krasomówczego.
       14.00 – Zakończenie pikniku
       W trakcie pikniku otwarte będę stacje językowo-ortograficzne. Każdy uczestnik będzie mógł zdobywać punkty i wziąć udział w losowaniu nagród.
      
       Piknik odbędzie się 24 września w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Wstęp na piknik jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!
      
      
Piknik ortograficzno-językowy dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty - dodaj do ulubionych 2015.
------ Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl