UWAGA!

PiS: Nie w Olsztynie, a w Elblągu

Prawo i Sprawiedliwość buduje struktury w terenie. Członkowie tej partii wezmą udział w zbliżających się wyborach samorządowych.

W najbliższą niedzielę z różnych miejscowości województwa zjadą do Elbląga członkowie oraz sympatycy Prawa i Sprawiedliwości. Tego dnia w sali witrażowej Biblioteki Elbląskiej odbędzie się I Warmińsko-Mazurski Zjazd Wojewódzki Prawa i Sprawiedliwości.
     Na zjeździe zostaną wyłonione władze wojewódzkie partii. Członkowie Prawa i Sprawiedliwości zajmą się także omawianiem aktualnej sytuacji w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki regionalnej.
     Obecnie w Sejmie Prawo i Sprawiedliwość reprezentuje jeden poseł z województwa warmińsko-mazurskiego - Aleksander Szczygło, który miesiąc temu otworzył w Elblągu swoje biuro.
     Obrady niedzielnego zjazdu otworzy Leonard Krasulski, pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości na teren województwa warmińsko-mazurskiego, członek Prezydium Zarządu Głównego.
     Już dzisiaj wiadomo, że siedziba władz wojewódzkich partii Prawo i Sprawiedliwość mieścić się będzie nie w Olsztynie, a w Elblągu.
MUR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A zycze panu poslowi Szczyglo aby biuro poselskie nie zalozyl na ul. 1.go Maja w Elblagu. Bylo juz tam jedno biuro poselskie i jakos owczesnemu poslowi sie nie szczescilo dobrze reprezentowac Elblag
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblazanin z UE(2002-03-08)
 • No to pięknie ! Tylko ich tu brakowało. Degrengolada płynąca z ich ust jeszcze bardziej zdołuje i tak już zdołowanych Elblążan
 • Jak buduje w terenie jak zbierają się w Elblągu? Aaaa może z perspektywy Warszawy to my teren...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tere-nófka(2002-03-09)
 • Powinniśmy dokładnie przyglądać tej partii, ale uważam, że to jedyna SENSOWNA partia po prawej stronie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatroskany(2002-03-11)
 • Z całej cholernej prawicy jedynie PIS wydaje się być wiarygodny, bo i bracia Kaczyńscy - z jakiejkolwiek strony na Nich nie patrzeć - są po prostu OK. Jako dowód na uczciwość np. prof. Lecha niech stanowi fakt zwolnienia Go ze stanowiska ministra sprawiedliwości przez Łobuzka w sytuacji , gdy dzięki Jego skutecznym działaniom sporo złego zdemaskowano. Tak więc nie bądźmy pesymistami w tym morzu bylejakości gospodarczo-politycznej. A że Biuro powstało w Elblągu dla posła z Olsztyna???? Nie widzę czegoś nienormalnego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  egzegeta(2002-03-12)
 • Jarek Kaczyński był posłem z Elbląga w sejmie ,,kontraktowym", dlatego ma on cały czas sentyment do nas a my do niego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  zatroskany(2002-03-12)
 • Dzięki Ci "zatroskany", że podobnie widzisz jak ja. Zresztą trudno nie żywić do Kaczorów sympatii, skoro różne maści chciały wrobić ich w FOZZ-y itp. i nic z tego nie wyszło. Bo jak tu uczciwego wrobić chyba, że do kieszeni wsunąć mu narkotyki i zaraz potem aresztować:-))) pozdrowionka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  egzegeta(2002-03-12)
 • Masz całkowitą rację, gdyby media publiczne nie robiły tego co robią, to i notowania PIS byłyby lepsze, no ale nie wszystko na raz. Również pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatroskany(2002-03-18)
Reklama