UWAGA!

PIT – może do Fundacji Elbląg?

Elbląg, PIT – może do Fundacji Elbląg?

Fundacja Elbląg zaprasza na bezpłatne dyżury sporządzania zeznań podatkowych PIT w zamian za deklarację przekazania 1 proc. podatku na działania Fundacji Elbląg.

Ofertę w szczególności kierujemy do osób starszych. Chcemy ułatwić im możliwość decydowania o swoim 1 procencie podatku. Rozliczanie z fiskusem spędza sen z powiek wielu osobom, nie mówiąc już o osobach starszych. Seniorzy nie przekazują 1 proc., ponieważ sprawia im to trudność. Fundacja Elbląg wychodzi naprzeciw.
       Do końca kwietnia zapraszamy elblążan i mieszkańców okolicznych miejscowości mających problemy ze sporządzeniem deklaracji podatkowej. PIT sporządzimy w zamian za przekazanie 1 proc. na działania Fundacji. – Gdyby ktoś nie miał sprecyzowanych celów przeznaczenia, szczegółowo je przedstawimy. Czy to na działania skierowane do młodzieży, seniorów, stypendia, kulturę itd. Pełny opis działań można także znaleźć na naszej stronie internetowej – wskazuje Teresa Zwierzyńska, księgowa Fundacji. – Ofertę w szczególności kierujemy do seniorów, by też mieli okazję decydować o losie swojego 1 procenta. Zapraszamy do biura Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
       Dla osób korzystających z internetu Fundacja Elbląg umożliwiła skorzystanie z elektronicznego formularza. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej. Krok po kroku prowadzi po kolejnych etapach wypełniania deklaracji podatkowej. Nie trzeba mieć żadnej specjalistycznej wiedzy, aby sporządzić pit w taki sposób.
      
      
Agnieszka Czubiel, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama