UWAGA!

Pizza drewnem opalona. Jak smakuje?

  Pizza drewnem opalona. Jak smakuje?
Fot. AD

Zapewniamy, że przepysznie – zapewnia właściciel. Jest to nowość, którą wprowadziliśmy, a która już zdała egzamin. Pizza z pieca opalanego drewnem nabiera zupełnie nowego aromatu, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Kiełbaski z ogniska czy ziemniaki pieczone w popiele to smakołyki, które przywołują smaki dzieciństwa. Sprawdźcie jakie wspomnienie obudzi w was pizza, która dojrzewa pośród trzaskających z drewna płomieni.

W naszej ofercie mamy cały wachlarz składników, z których od lat klienci tworzą swoje ulubione pizze. Teraz, dzięki opalanemu drewnem piecowi, są oni jeszcze bardziej zadowoleni – tłumaczy szef kuchni Da Vinci. Jeśli ktoś jeszcze nie próbował tak przygotowanej pizzy z pewnością powinien.
      
       Oprócz słynnego dania z Neapolu w menu Pizzerii Da Vinci znajdziecie masę innych pyszności. Kanapki na ciepło, dania z różnych stron świata i przede wszystkim kuchnia polska są prawdziwym wabikiem na smakoszy.
      
       Lokal jest po gruntownej modernizacji – zapewnia właściciel pizzerii. I rzeczywiście. Dużo miejsca daje duży potencjał. Pizzeria Da Vinci to miejsce, gdzie z powodzeniem wyprawcie komunię, urodziny czy imprezę firmową. Jednak to nie wszystko. W tygodniu zapraszamy na cykliczne imprezy karaoke, które ściągają tych bardziej, i mniej muzykalnych. Ale o to w tym chodzi – kończy.

 


       Pizzeria Da Vinci
       Zapraszamy codziennie od godz. 11
       Całe święta w godz. 12-5
       Wejdź i przekonaj się, że warto tam wracać.
       Elbląg, ul. Wigilijna 19-21
       tel.
791 310 892
      
       ----reklama----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie