UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Po nitce do kłębka – młodzi medialni

Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Kurowo Braniewskie i Kraskowo wygrało dofinansowanie na projekt w ramach Programu Wspierania Aktywności Lokalnej „Razem możemy więcej” organizowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Projekt jest realizowany w dwóch sołectwach: Kurowie Braniewskim i Kraskowie od 15 lutego do 15 maja tego roku. Uczestniczy w nim grupa dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat. Celem projektu jest wykreowanie grupy wykwalifikowanych, młodych ludzi z zakresu medialnego poprzez udział ich w cyklu zajęć pozalekcyjnych: zajęciach informatycznych, kółku dziennikarskim i kółku fotograficznym.
       W ostatnim tygodniu działań zostanie zorganizowane uroczyste podsumowanie projektu wraz z otwarciem wystawy w świetlicy w Kurowie Braniewskim, bezpłatnym kolportażem gazetek i uruchomieniem strony WWW.
       Zajęcia będą się odbywać w świetlicy wiejskiej w Kurowie Braniewskim i w Zespole Szkół w Młynarach.
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama