UWAGA!

Podsumowanie harcerskiej akcji „Znicz”

Od 30 października do 2 listopada harcerze z trzynastu elbląskich drużyn brało udział w corocznej akcji „Znicz”.

- W tym roku dzięki hojności elblążan udało się zebrać 4000zł - mówi koordynator akcji Damian Sobczak. Pieniądze zostaną przekazane na cele statutowe Związku Harcerstwa Polskiego, czyli organizację cotygodniowych zbiórek harcerskich, biwaków, rajdów, obozów jak i szkoleń dla naszej kadry. To ważne przedsięwzięcie dla hufca ze względu na to, iż uczy młodych ludzi odpowiedzialności oraz przedsiębiorczości.
     Podczas tych dni uczestnicy akcji posprzątali opuszczone, elbląskie groby. Nie zapomnieli również o swoich braciach, którzy odeszli na wieczną wartę. Odwiedzili ich groby, 1 listopada wystawili warty honorowe. - Jeszcze raz dziękujemy wszystkim elblążanom za wsparcie akcji! - organizatorzy.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na zakup bucików dla Mongolii? To będzie około 100 par. Ubierzemy całą Mongolię!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tak się pytam(2008-11-19)
 • znowu pasożyty z ZHP. .. organizacja paramilitarna nie robiąca nic i jeszcze zbierająca za to kasę. .. pytanie, ile kosztuje taka jedna cotygodniowa zbiórka ? ponoć to organizacja non profit to kto i komu tam płaci, co ?
 • Leja. .. skoro nie wiesz o czym piszesz, to może nie pisz. Bie jesteś harcerzem to tak naprawde nie wiesz na co ta kasa jest przeznaczona, a uwierz, że potrzebne są pieniądze, harcerstwo to głównie wychowanie. wychowanie, które procentuje. Gdyby pieniądze nam nie były potrzebne to nie robilibyśmy takich akcji jak Znicz, zauważ, że dzięki nam dzieci w swoim dniu mają festym "w krainie króla piegusa" w części, to my organizujemy "WOŚP" czy też bierzemy udział w różnych imprezach w święta narodowe, ale co tam. .. Przeceiż jesteśmy pasożytami. .. Czuwaj!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  harcerka(2008-11-19)
Reklama