UWAGA!

Pogimnastykuj się w lesie

 Elbląg, Pogimnastykuj się w lesie

Spędzasz w pracy kilka godzin przed komputerem? Albo w innej pozycji nadwyrężającej Twój kręgosłup? Odczuwasz z tego powodu dyskomfort oraz ból? Spróbuj poćwiczyć na łonie natury, to może przynieść ulgę. Wybierz się na bezpłatne zajęcia pilates, które odbędą się już w najbliższy wtorek, 25 czerwca, w Bażantarni. 

- Zajęcia mają zbliżyć elblążan do środowiska przyrody, umożliwić im wspólne spędzanie czasu na łonie natury, a przede wszystkim przybliżyć im gimnastykę pilates, która ma bardzo dobry wpływ na wzmocnienie mięśni wspierających zdrowy kręgosłup - mówi Izabella Ejzler, organizatorka wydarzenia, fizjoterapeutka.
       Jak zaznacza w zajęciach może wziąć udział każdy, niezależnie od umiejętności. Spotkania są bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Będą się one odbywały regularnie do końca sierpnia, w każdy wtorek. Zbiórka o godz. 16.50 pod muszlą koncertową w Bażantarni.
       Jak się przygotować? Należy wziąć własną matę oraz luźne, rozciągliwe ubrania umożliwiające swobodne ruchy. Wiele ćwiczeń skupia się na wzmacnianiu mięśni brzucha dlatego lepiej nie jeść nic na co najmniej 2 godziny przed ćwiczeniami
       Więcej informacji tutaj.
inf. nadesłana

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama